Telenor banka

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Telenor banka

Post od artifex »

Znemanja,meni su nudili 50% popusta na paket u telenoru kad sam otvorio racun u banci,tako da verujem da ta akcija i dalje traje

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Ok, hvala ti na info, oticicu u neku poslovnicu ili cu nazvati korisnicki servis pa se raspitati. Ako postoji i dalje ta mogucnost, to je odlicno
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor banka

Post od dachakragujevac80 »

Tri meseca 50% popusta na preplatu,a ako prebacis svoja primanja preko njih onda 6 meseci! I mogucnost kupovine telefona na 24 rate,samo uz licnu kartu i na licu mesta!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Znaci nema popusta tokom celokupnog trajanja ugovorne obaveze?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor banka

Post od dachakragujevac80 »

Nema! [emoji6]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Eh, a ja se ponadao. No, bolje ista nego nista.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Da li je neko, ko ima otvoren račun u Telenor banci, isti povezao sa Play Store-om ili App Store-om?

Od nedavno imam račun u Telenor banci, povezao sam ga sa Play Store-om i to je sve ok. Pošto na tom računu imam samo dinare, zanima me da li je nužno da preko aplikacije Telenor banka konvertujem dinare u dolare ili evre pre kupovine aplikacije?

Kada sam vezao karticu, google je skinuo 1$ kao autentifikaciju a na računu sam imao samo dinare. To me navodi na zaključak da nije nužno da imam $ i € na računu već samo dinare a aplikacija će sama pre kupovine da konvertuje potrebne iznose.

Pošto nisam sigurna da li to radi na gore opisan način, zato pitam ovde da li neko već vezao svoj račun u Telenoru za PS ili App Store i proverio kako to sve funkcioniše?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Telenor banka

Post od vla-do »

@znemanja, da banka/račun funkcioniše na taj način. U slučaju da imaš obe valute na računu, skidaju se prvo €/$.
Tako mi je objašnjeno, nisam probavao.

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Telenor banka

Post od artifex »

Znemanja,imam ja telenor banka racun povezan sa PS i radi bas tako kao sto si opisao. Ne moras ti nista da menjas,banka sama konvertuje dinare u evre/dolare po srednjem kursu tog dana

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

vla-do, artifex Hvala na odgovorima, predpostavio sam da radi na način na koji sam opisao. Inače, za sada banka deluje odlično, aplikacija im je sasvim dobra, a činjenica da sama app(banka) konvertuje dinare u potrebnu valutu pri kupovini je veliki plus.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

It is I Milos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 14. Avg 2015. 09:10
:: nokia lumia

Re: Telenor banka

Post od It is I Milos »

E drugari, ja sam na praksi u Telenor banci i radimo istrazivanje o stavovima i navikama vezanim za online bankarstvo... Molio bih vas da mi pomognete i popunite ovu kratku anketu jer dobro bi mi dosli vasi odgovori. Hvala vam :unsure:
https://docs.google.com/forms/d/143J3gs ... =send_form

danil80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2014. 17:30
Lokacija: Belgrade, Serbia
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od danil80 »

Попунио :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od miodrage »

Popunio i ja
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Popunio, interesantna anketa i sa moje strane pohvale za Tlenor banku.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Telenor banka

Post od iKe »

Popunio i ja. Pitanje za korisnike Telenor banke, kako ste zadovoljni bankom i kako sve to funkcioniše, s obzirom da nemaju svoje poslovnice ?
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Pa sve funkcioniše ok, novac uplatim preko bankomata, to se naravno registruje odmah u aplikaciji. Novac mogu da podižem na Telenor bankomatima gde biram da li želim evre ili dinare, naravno moguće je podizanje i na bankomatim drugih banaka pri cemu je provizija 40 din. bez obzira na podignuti iznos. Provizija u instranstvu iznosi 1% od podignutog iznosa. Račune je moguće plaćati preko aplikacije, pri čemu se prvo skidaju dinari, a ako korisnik nema dinare, vrši se konverzija evra u dinar po srednjem kursu NBS. Kartica koja se dobije od Telenor bnake je univerzalna, služi kako za plaćanje roba i usluga, tako i kupovinu online, moguće je karticu vezati za Play Store, App store i kupovati app preko nje. Kod kupovine app njje nužno imati dolare, već sama app vrši konverziju iz dinara u valutu koja je označena kao cena aplikacije.
Na mesečnom nivou dobijam mail-ove sa izveštajem o svojoj pootrošnji, a to isto je moguće pratiti i iz aplikacije.
Iz allikacije je moguće nekom poslati novac koristeći samo broj mobilnog te osobe, pri čemu ne mora da bude broj u telenor mreži, ta osoba tada dobjja sms-om instrukcije kako da podigne novac, tu opciju nisam lično probao, pa ne mogu iz prve ruke da kažem kako funkcioniše.
Inače nije nužno imati broj u Telenor mreži da bi mogli da koristite banku. Lično koristim mts broj, a korisnik sam Telenor banke.
Ako te još nešto interesuje, slobodno pitaj.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Telenor banka

Post od iKe »

A jel bolji običan ili premium račun. I kako stoje stvari sa štednjom, vidim da je kamata 7% po viđenju. Ovako mi deluje kao dobra stvar, mada više volim da mogu da odem do banke i popričam sa nekim, ako se pojavi neki problem.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

danil80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2014. 17:30
Lokacija: Belgrade, Serbia
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od danil80 »

@ike Realno, nemaš potrebe sa bilo kim da razgovaraš jer su ti sve opcije dostupne preko aplikacije. Ako ti je baš gusto, imaš Call centar i email. Što se paketa tiče, to je individualno, ako imaš više od 10 plaćanja nalozima mesečno i hoćeš da podižeš keš na bankomatima svih banaka, onda se protiv gresiv isplati, a ako ti je otvorena štednja pa radiš samo uplate/isplate onda je starter bolji. Izvagaš šta ti treba pa u skladu sa tim i odlučiš.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Za štednju ne znam, nisam se raspitao, kod mene je progresiv racun. Inače u samoj app možes da dobiješ podršku, a ako baš nešto zapne, u bilo kojoj poslovnici će ti pomoći ili te uputiti na mesto gde možeš da dobiješ odgovor.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Telenor banka

Post od iKe »

OK, hvala vam. Nemam baš neko veliko iskustvo sa bankama, karticama i kreditima, više volim keš u ruke, pa troši kad imaš, ali mi ova telenor banka deluje interesantno.
Poslednja izmena od iKe u Pet, 14. Avg 2015. 16:04, izmenjeno 1 put ukupno.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Odgovori