ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od Lobachewsky »

ALO! MOBILNI: Poklanjamo vam novu 068 karticu sa 50 dinara kredita!

Poziv koji se ne odbija! Vaše omiljene "Alo!" novine u petak 24.10. vam poklanjaju novu 068 pripejd karticu sa 50 dinara kredita.

Slika

http://www.alo.rs/alomobilni
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od Lobachewsky »

U principu zaista nista specijalno. 50 dinara danas nije nikakva para, nema 6-7 minuta razgovora tu.

- Minut je 5 dinara,
- Uspostava 9,9 dinara
- SMS 2 dinara

Nema tu niceg interesantnog, cak sta vise koncept je kako god to zvucalo odavno prevazidjen, sada su i na prepaidu besplatni minuti i poruke jedino sto se isplati i jedino zasto bi neko uplacivao toliki kredit svake nedelje umesto da je na postu. Retko ko danas razgovara na "sirov kredit".

Jedino sto je interesantno je to sto je Vip ubacio i 068 numeraciju na trziste. Inace, ovo nije Vip (ako ima potrebe da se naglasava), Vip samo ustupa mrezu i deo numeracije, a ALO je virtuelni operator koji pruza usluge (MVNO). Imali smo vec jednu takvu MVNO egzibiciju sa Grandom i delom Telenorove 069 numeracije, nisu dugo trajali.
Po meni je sve ovo sa virtuelnim operaterima u srbiji jako neozbiljno, nama treba ozbiljni MVNO tipa SBB koji bi mogao da pruzi pakete usluga.
Da su bar razgovori uokviru 068 brojeva besplatni, ili da su dali 1000 poruka mozda bi se neko i za*ebao.

Ali da sacekamo sutra...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Re: ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od sigi »

Bilo bi lepo vidieti prvog normalnog virtuelnog :?
SBB nesmatram nesto sto se moze nazvati ozbilno bar sto se tice mobilne telefonije ,
pre bi voleo da uzmu TARGO optiku koja je na dobosu za koji dan .
10 dinara za USPOSTAVU :shock:
Smisao virtuelnih operateraa nije da kopiraju postojece pripejdove nego da udare totalnu kontru , ako nizobocek drugog onda zarad sopstvenog opstanka ( primer u cro tomato bonbon i ona todoriceva ) pobise se.
Obavezno je bar 1gb saobracaja u maksibalnoj brzini kao i besplatni pozivi u kao i prema mrezi koja omogucava virtuelnost tu su ful pketi sa android telefonon ili obicnom nokijom koji se kupuju uglavnom u marketima , mestima javnog saobracaja ,turistickim centrima ...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od Lobachewsky »

sigi, sbb moze da bude ozbiljan jer je jedan od retkih koji bi mogao da ponudi sve cetiri usluge u paketu (fiksna + mobilna + internet + tv). Plus ima mogucnost da manevrise, za razliku od ALO MVNO koji i da hoce, nema bas previse prostora da kontrira.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od Drafer »

Dobio sam karticu, to jest moji roditelji su mi ponudili jer kupuju novine, a meni ne treba, ne znam sta da radim sa njome.
Kad se samo setim, ja sam moju prvu SIM karticu platio onomad 100 maraka i to je polovna bila, a nove su u to vreme bile 150 maraka i to preko svercera na crno samo je moglo da se kupi i to toj da se cimas i da cekas na red...
Tada je ovde u mom podrucju bio zastupljen samo tadasnji Mobtel, presao sam na MTS odavno jer su bili 3 puta jeftiniji...
Android 12

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Re: ALO! MOBILNI: Nova 068 kartica sa 50 dinara kredita

Post od sigi »

Od prvog dana sam kod SjeBBa :D mogu da sa sigurnoscu kazem da ih znam u dusu , ukratko to je jedna mreza slicna kolaricu panicu :D u kojoj tesko da bi se i spejdermen snasao u nekim segmentima a pre svega tv monopolista kakav lelekom samo moze da sanja .
Mozda u svojim epp spotovima zvuce kao ozbiljni ali to su samo kulise.
Istina je da mogu ali im je sada prioritet svih prioriteta srozavanje navlacenje fiksnih korisnika pre svega da se prenese iz lelekoma pre prodaje koja ce biti najkasnije na prolece 2015.
Secate li se price iz tamo negde 2006 kako bi se EPS I SJEBB udruzili i napravili pravog 4 operatora ?, i sta bi nista.
Slazem se u nekim projekcijama da bi u srbijici bilo mesta za jos dva prava i jedno tri virtulna operatora bez obzira na ekonomsku situaciju i plateznu moc .

Odgovori