Besplatan GPRS na Mobtelu?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Besplatan GPRS na Mobtelu?

Post od gajic_ivan »

Vec dva dana non-stop visim na internetu preko GPRS-a a kredit mi se ne menja! Opet tehnički problemi ili je nešto drugo u pitanju?

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

tehnicki problemi koliko ja znam....... 8) samo nek se nastavi... i svi zadovoljni... samo da ne bude posle retroaktivno :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Nadam se da neće, do sada sam skinuo nekih 10-ak MB, što znači da bi račun mogao da mi ode iz 222,16 u -222,16 dinara :D
make. believe

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

E pa to sam vam ja prichao,bilo je tako 10ak dana,i onda su kao to prepravili i nije moglo,i ja isto vec 2 dana bukvalno visim na gprs i na chatu sa 0.01 din tako da im se o5 baguje server,shto je za nas super! 8)

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Tako je bilo i jednom mom ortaku jedno vreme pa su mu sve "nadoknadili" kad je dopunio kredit :wink: :wink:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

E da, čula sam od nekih ljudi da stalno vise na gprs, a da im ništa ne skida...i ja sam MOBTELOV korisnik...ali meni normalno skida kredit... :smutny: Nepravda pa to ti je! :cry:

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Moguce je da konacno rade nesto po pitanju EDGEa ili neke nove usluge, da nesto testiraju, isprobavaju, pa da je zato free... ?!
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Jel' smo se to sa "crne gore xe, xe" :) prebacili na ovu :D Samo neka traju ti testovi, ne smeta... uopste...
Meni nije jasno, kako su -Hide--ovom ortaku "sve "nadoknadili" kad je dopunio kredit ", ako je bio pripaid? :o

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Mine su nadoknadili jedino kad sam bio ushao u minus na pre paid rachunu! ! A od jutros o5 nema free GPRS,opet se naplacuje ! :( A inache Zoko,to ne skida kad imash 0 din na rachunu a kad imash krede mislim da skida... 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Jasno je meni to Dexter, ali eto...danas sam koristila bratov fon za GPRS, i imao je oko 200 din kredita, i posle GPRS isti iznos...a meni skida normalno :smutny:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A bre ljudi, zar ne primecujete da nas zezaju u zdrav mozak :D :D :D Legalizacija je u toku, ponasajmo se legalno :P
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

dobrodosli u evropu, promotivna evropska konekcija (budimo u kontaktu) na GPRS besplatno za sve!!!!! u da besplatno za sve osim za ZOKU!!!! :D :lol: :lol: :lol:

tebi zoko bas ne ide to da koristis taj GPRS besplatno!!!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Da, nepravda pa to ti je... :smutny: samo ja baksuz... :smutny: ali baš ću probati sa 0 din kredita, možda tako uspem makar malo da koristim taj besplatan GPRS... :smutny:

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Nema vise besplatnog GPRSa. Bilo do juce ujutru. Inace, ne verujem da moze doci do skidanja kredita naknadno, ako usluga nije naplacena u vreme koriscenja. Ja sam dva dana koristio GPRS da idem na internet i imao sam preko 200 din kredita tada, ali i sada. Nism nigde, sem ovde, cuo za tu pricu o 0 din kredita i free GPRSu.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ta pricha 0 din krede je proverena i lichno sam je koristio 10 dana,a i idi do mobtelovoh chata pa viki koliko je krcat(zato shto je free gprs) i svi prichaju o tome...Mora da rade na serveru neshto bilo je o5 juche besplatno malo,tako da treba ubosti samo,chas je free chas radi normalno,a recimo malopre gprs uopshte nije radio!tako da... 8)
A moze da dodje do naknadnog skidanja kredita kad dopunish rachun,al ne u ovom sluchaju,nego ako odesh u minus!(ja sam jednom otishao u -30 dinara na pre paidu)i kad sam dopunio skinulo mi je tih 30 din odma... :)

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

ja sam danas koristio gprs, nishta nisam skidao al sam visio, i apsolutno mi nishta nije naplatio...
this is my thruth, now tell me yours

Odgovori