N 2600, 6020, 6101 i 6230i uz ugovor sa Mobtelom!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

N 2600, 6020, 6101 i 6230i uz ugovor sa Mobtelom!

Post od gajic_ivan »

Nemam tačne informacije ali ove telefone možete "dobiti" ako potpišete ugovor sa Mobtelom i izaberete neki od tarifnih paketa i to:
za Nokiju 2600 potrebno je izabrati najmanje tarifni paket MobiPro30
za 6020 MobiPro60, 6101 MobiPro90, a za 6230i MobiMax..
Više informacija će se pojaviti već sledeće nedelje...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

gajic_ivan, mobtel je imao iste ponude sa Simensom...E sad, koliko se to isplati...mislim vani možeš bilo koji mob da kupiš na takav način... :roll:

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

Zoko,slažem se sa tobom...iskreno mislim da se kupovina telefona preko ugovora uopšte ne isplati :wacko:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Zoka znam, zato mi je ovo i čudno... nikada do sad nisu nudili neki bolji telefon od siemensa...
make. believe

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

Sanjica napisao:Zoko,slažem se sa tobom...iskreno mislim da se kupovina telefona preko ugovora uopšte ne isplati :wacko:
Pa pazi ovako.. U pravu si da se kupovina ne isplati, e sad kad vec neko postaje novi korisnik dobro mu je da uzme tako, mislim ono ako je ozbiljan korisnik post-paid-a.. :) Moras da potpises ugovor na (neznam sad tacno) oko 24-36 meseci..

E sad pre su tako nasi nabavljali od preko telefone, pre je cini mi se u CH (Svajcarska) bio ugovor na 6-12 meseci pa se itekako isplatilo...

A sad... :uhuh: Ni kod nas ni preko.>! :)

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

6600-tuning, Jeste ugovori su sada uglavnom od 12 do 24 meseca i kada se za taj period sve stavi na olovku (rata za telefon+račun) "bude pita skuplja od tepsije" :roll:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

gajic_ivan, Da, mobtel ima ugovor sa simensom i stvarno je ponuda bila katastrofa :disgust:
složila bi se sa 6600-tuning i Sanjicom, prvo što su ti ugovori previše dugi a drugo što se stvarno na kraju ne isplati :uhuh:

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Zoka napisao:gajic_ivan, Da, mobtel ima ugovor sa simensom i stvarno je ponuda bila katastrofa :disgust:
Ma ponuda im je jaka, vise o tome ovde:

http://forum.mobtel.co.yu/viewtopic.php?t=1826


:o

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Ako se sve sabere takve ponude se nikada ne isplate osim za nekog poslovnog coveka ili osobu koja stvarno mnogo koristi telefon.Telefon tako isplacujete na rate a besplatni minuti i sms ako koristite za posao konstantno svaki mesec(uglavnom 24 meseca za bolji telefon)mnogo znace.Uglavnom su do sada bili ne popularni telefoni sa velik padom cene pa se takva kupovina nikada nije isplatila.Sada je sa ovim nokijama situacija mnogo bolja ali samo ako mnogo koristite telefon.

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Mobtel je stvarno bezobrazan, ako pogledamo samo crnogorce i www.promonte.com, tamo je pretplata na Prima paket priblizno 300 dinara, a telefon oko 5950 dinara sa PDV-om, a kod mobtela 6020 sa godinu dana ugovorne obaveze kosta 9000 din + PDV = 10620 DIN (125 evra)
A moraš da budeš 12 meseci na Mobi Pro 60, 90 ili Max. Stvarno taj mobtelov MRAKeting pravi od nas budale.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa 6020 je nov toliko, ej, ljudi...! :?
ProMonte, naprotiv, kod nas daje JAKO LOSE I SKUPE telefone, i KODIRA ih, za razliku od Moneta, koji kad da da stvarno extra ponudu... :roll: NE kodira ih, da ih nekih 50% jeftinije negon su u prodavnici, za nove korisnike je ugovor 12 mjeseci, za stare nista, a daju odlicne telefone, prije koji mjesec su bili 6670 za 130e i cini mi se 6020 nisam siguran... :unsure: U full, originalnom pakovanju... Prije nekih 2 godine su bili u ponudi 3650, 7250i (kod njih 200e, tada sam ja uzeo 7250i, a u prodavnicama su bili min. 320e cini mi se), i jos neka dva ne sjecam se... Bilo je jos tih akcija, sad sam nacuo da ce jos jedna uskoro... :) Ali valjda i po gorim uslovima... :smutny:
Inace i jeftiniji su... 8)

Odgovori