povratak na "izgustiran" model

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

kefalo ala si ga pojasnio svaka cast :wink: inace 6210 je bio hmmm mogao bih o5 to da setam makar za posao ako nista drugo
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ma vecina starih telefona je odlicna al j...o ti to ja bih radije setao neku plavusicu :D :D :wink: :roll: :roll:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Eeee,madness99, pa koliko se ja secam ti si imao odlicnu priliku da smuvas jednu,ali nisi, ko ti je kriv sto si neiskusan,pa da makar uze broj :uhuh: :lol: :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Bas tako, imao si svoju sansu, a druga sansa se retko ukazuje. Prema tome, bolje se baci na razmisljanje o telefonima. A i zasto bas plavusica, sto ne crnka, ili brineta, a ima i crvenokosih dobrih :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hehehe a nekako mi se svidela recenica setao neku plavusicu.Bez brige onaj program bthack je dobra stvar :D:D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Uf,ja polako kapiram da se definitivno vracam na Treo kao primarni telefon,a JasJam ce izgleda da ide na prodaju.....Bice mi zao jedino kamere....Za sve ostalo sam Treo toliko nabudzio da mi zaista ispunjava sve potrebe,jos samo da se nakanim da narucim onu skracenu antenu,i ima da bude pun pogodak :roll:

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Jutros mi se sestra vratila sa puta(2,5mjeseca) i vratila mi moju mpx200 motorolicu.
Odmah sam se malo poigrao, instalirao neke programcice, (davno zaboravljene),uf kakav osjecaj, telefon ne da ima sve sto mi je potrebno,veliki dispjej, (cak mi nije zasmetala ni prevazidjena rezolucija), super cisto i glasno zvonce, prosirenje memorije,dosta aplikacija,mada bi moglo i vise, jer sam zadnje skinuo prije godinu i po, i naravno sve one cari koje nosi smart telefon.
Stvarno neznam sto sam otisao sa ovog model. Sta ces covjek je proklet vide bolji ljepsi i sto je najvaznije neprobani "model" i odmah potrci za njim :wink: .
Ahh....
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

eh kako mi je zao sto sam je dao za k750 i to je cenio 40 eura jer nisam imao tad dovoljno kinte a cale nije bio kuci :(:( A teleofn je bio kao nov da mi je naci sad da je kupim da je nosim kao second hand telefon :roll:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

nisam nikad koristio licno 8310 Nokiu ali je drug imao . donet je iz Svice , kupljen u njihovoj radnji tamo i taj njegov fon cim sam video , bio sam zaljubljen . najlepshi fon za mene u istoriji mobilne komunikacije . :oops:

ne znam ni sam zasto nikad nisam kupio 8310 ali mi je sad proradio zivac i dadoh cak oglas ovde da bih ga kupio ocuvanog sa slusalicama ili zamenio za 6310i moj , ako neko hoce i javio mi se samo jedan momak za zamenu . mada bih pristao i bez doplate da ga zamenim sa njim , samo da je fon ok i da mi ne pravi problema kasnije . zato resih da pitam nekoga ovde na forumu , dok se ovaj momak ne vrati sa mora , da li znate nekog ko ima dobru Nokiu 8310 sa slusalicama a ko bi je prodao ( cim dobijem platu za koji dan ) ? ili zamenio za 6310i- siva , ekran zeleni , koja je kupljena u Svici , proizvedena marta 2002 .vrlo dobro ocuvana , uvek stajala u futroli koznoj . nikad mi nije pravila nikakve probleme i to je izuzetan fon . ali 8310 je moja ljubav skroz na skroz .

na PP molim , da ne bih ovde brljali . 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ja nemam problema sa vraćanjem na staro.

Nego Mirko zar u Germaniji nema da se nađe tih rezervnih delova što ti trebaju da repariraš tog polovnjaka? Jedino je problem što ti rezervni delovi obično koštaju isto onolko koliko su koštali i u doba najveće popularnosti dotičnog modela što mu onda dođe poprilično neisplativo. Mada.......ljubav ne pita za cenu.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Da se nadovezem za pricu vezanu za nokiu 8310 koji sam koristio pre 4godine i nikako ne mogu da prezalim sto sam ga prodao posle 3 meseca koriscenja jer mi je falila lova za novi Se z600 a sad bih ga koristo kao sekundarni telefon,jer em sto je jedan od najlepsih telefonna malih dimenzija,baterija koja je dryala minimum 6 dana,kvalitet razgovora na njemu je bio neverovatno dobar(cista 10-ka)tu je bio i fm radio i infrared kao neke funkcije koje treba pomenuti :)
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

406_break
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 19:11
Lokacija: Sombor

Post od 406_break »

Volim SONY , sta da vam kazem zalim za CMD-Z1plus, ali sada imam CMD-Z7 ostao sam veran kompaniji koje vise nema (samostalno u svetu mobilnih telefona)
Zivi i uzivaj...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Uh ja ovih dana nesto stalno pregledam oglase i trazim da kupim nokiu 6230,kako je to dobar telefon,oduvek me odusevljavao.Mislim da cu jedan pazariti da mi bude 2. phone,ako ne uskoro onda bar u neko dogledno vreme.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Odgovori