Koji telefon imate?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Zaključana tema

Koju marku telefona koristite?

Nokia
247
56%
Sony Ericsson
104
23%
Samsung
40
9%
Motorola
17
4%
Benq-Siemens
7
2%
Drugo
30
7%
 
Ukupno glasova: 445

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Trenutno simens s-25 2001 sa fabrickom bateriom jer sam pre nekoliko dana prodao N-72 i biram novi telefon.U igri su E-65 i P1 a razmisljam da sacekam 2 meseca i uzmem w960,e-51 ili N81.Do sada sam najzadovoljniji Nokia simbian telefonima 6600,6630,n-70,n72 i niposto ne bih kupio dumb telefom mada mi se svidja k850(napokon bez dzoistika koji mi se smucio na se telefonima)
LG G2 Black,16GB

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Prodao w950,prodao 6300 i jos cekam iPhone ili Sharp 903 a do tad Motorola V360
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Danas sam malo cackao iPhone 8gb i moram priznati da mocno deluje, ekran mu je extra a fon je tanak i srebrn. Bas kvalitetno i dobro deluje. Solidno je i brz mislim da je mozda malo brzi ili isto od W950.
and justice for all...

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Evo da vam se pohvalim da sam upravo, veceras postao vlasnik iphone 4gb telefona, otkljucan software metodom, prihvatio je moju telekom karticu i prikazuje kao t-mobile, stigla mi je poruka za roaming... :wink: Zeleo sam w960 (potajno) ali jednostavno nisam mogao da izdrzim da ga docekam, a ovo cudo me je stalno kopkalo i jednostavno nisam mogao da odolim. Gadget je preterano dobar, kao sto smo ga ishvalili, tako smo ga iskritikovali, evo u startu minus, nije mi ucitao kontakte sa sim karte, tako da sve nanovo moram da upisujem. Inace procesor je neverovatno brz, radi wifi,youtube,gmaps, sve , mada u kuci imam router, tako da kucu od sada zovemo hotspot. Kada smo vec kod toga, ovde u Americi je to standard, tako da je internet na dlanu. Uz njega sam dobio neki software, ali jos uvek ga izucavam jer ne znam sta da instaliram, ima pokoja igrica, gps modul i jos gomilu aplikacija koje treba da procackam. Ali me iskren da budem, nesto mrzi...
Touchscreen qwerty tastatura je u pocetku teska , ali evo posle par sati mislim da dobro napredujem, mada uvek ce da se pravi pokoja greska, pogotovu ako negde u blizini bude bilo nekog alkoholnog pica
:D

Eto to bi bilo to za pocetak, utiske kada ih budem sabrao, postujem verovatno u podforumu kafic/najavljen iphone..
pozz :wink:

Stefke_W_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 20:33

Post od Stefke_W_ »

ja sam opet uzeo d900 tako da sad ne koristim onu 2310...
mada prodacu ga vjerovatno jer me jeftino ispao..pa taman da zaradim :wink:
Nokia n73 music + 1gb 'n' Nokia 2310 : ))

exkarpisam
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:10

Post od exkarpisam »

Koristim N73, ali ubrzo cu preci na N93, jer dolazi zima
pocinju nositi jakne pa ga mogu nositi sa sobom :D a kada dodje leto razmisljat cu da ga menjam :)
N93, N97, HTC HD2, HTC Sensation XL

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Zavrsio sam n73, crni, ali nije me, za neke smesne pare.
Ali fora je sto je iz Dubaia i sto mora da se flesuje, jer ima najodvratniji i najjeftiniji softver koji sam video u zivotu.
Kada sam ga pogledao prvi put, mislio sam da je neka od onih kineskih kopija nokie

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

uzeo sam danas 6120 novu za 184 eura i mislim da ce mi ona pored iPod biti dobra za poruke i razgovor :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

madness99,
Gdje to kosta 184 jura, cini mi se da je u BGD skuplje. Pisi utiske, ti mi djelujes nepristrasno, :wink: , a za godine si i vise nego upucen.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Kod nekog drugara nabavna cena ... A sta znam odlican je za sada necu ga budziti programima itd .
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

SE T650. FaNtAsTiCaN jE!!!
Dobio sam ga na pkolon pre nekoliko dana od drugara iz inostranstva. Za sada nemam ni jednu jedinu zamerku.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ponovo vracanje na Motorolu V360,ovaj 6120 mi se smucio ova plastika je bas njesra ipak ne moze da bude dobar kvalitet izrade za 200 eura kod "Nokije"
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Salvatrucha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 29. Okt 2007. 19:32

Post od Salvatrucha »

Uzeo sam pre par dana Vertu Signature i mogu reci da sam poprilicno zadovoljan...telefon je vrhunski odradjen..stvarno nemam reci

El_ldar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2007. 21:53

Post od El_ldar »

imam K800i, samsung X830 njih koristim redovno a imam i jos par telefona koji stoje samo et da kupe prasinu al oni nisu bog zna sta. :D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

evo ja od danas SE m600i...bata se toliko nalozio na srebrni k800i da sam morao da mu ga ustupim za skromnu svoticu od koje sam ja pazario m600i,i moram reci da sam za sada zadovoljan...nije mi bila potrebna promena uopste,ali kako sam presao ponovo na intenzivno slanje poruka,nalazim da je tastatura na m600i jedno pravo malo zadovoljstvo :roll:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, da, araphele, rekao sam ti da je dobar (baš me zanima koliko ćeš se na njemu zadržati), a čućemo se za vikend za onaj CD :wink:

Inace iako je cenovna politika operatera dosta bolja nego pre npr. godinu ili 2, i mnogo se više priča, ali SMS nam je ostao sirotinjska navika. Mada ume da bude jako korstan.


Salvatrucha, zašto Vertu, majke ti? Samo zato što ti se može ili.......... Nikada mi neće biti jasno toliko trošenje na telefone :uhuh:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

markolaza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 20:21
:: Nokia

Post od markolaza »

nokiu n73 crnu ali se nesto ovih dana razmisljam u vezi n95 vido sam kod druga neverovatan telefon stvarno su napravili cudo ovi iz nokie

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

gargamel4, pa videcemo koliko cu se zadrzati.u sustini promena mi nije bila ni na kraj pameti i uzivao sam sa k800,ali brat mi se toliko nalozio na tu srebrnu varijantu da sam morao da mu ga dam inace bih umro od zvocanja :lol: i eto,onda sam gledao sta mogu da nadjem do 150 eurica,i m600 mi delovao kao best buy...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pa, nisi pogrešio... Samo, ako se dobro sećam, ti si uzeo k800 da bi se odvikao od mobil manije, sada kada si uzeo m600, nemoj da te povuku uiq i njegove mogućnosti...
iPhone + CX300

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

araphel, Da nisi pogresio, stvarno kao sto i sam rece za 150 evra to je zaista best buy e jeste da sad opet sledi cimanje sa OS-om ali tako je zanimljivije.Zasto jednostavno kad moze i komplikovano. :)
Hajd' nek' te dobro sluzi! :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Zaključana tema