najbolji ekrani

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima

nokia

Glasanje se završava Uto, 22. Mar 2005. 23:38

motorola
1
5%
siemens
0
Nema glasova
lg
0
Nema glasova
sharp
11
58%
samsung
7
37%
panasonic
0
Nema glasova
 
Ukupno glasova: 19

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

najbolji ekrani

Post od mitar »

zdravo moci evo jednog zanimljivog pitanja.koji proizvodjac po vama ima najbolje ekrane :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
The Bloody Alboz

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Definitivno Samsung jer su razvili ekrane i u televizorima,monitorima,.........pa zasto da nemaju i ovde dobar? :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Sharp je tu vodeći i po meni za sada nedostižan (mislim i na tv ekrane :wink: ), Panasonic i Motorola (kao i drugi) koriste Sharpove ekrane. Nec (Mitsubishi) takođe ima sjajne ekrane, Sony je ispušten iz glasanja, kao i nova SonySamsung firma...

Rale
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2004. 11:26
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od Rale »

Samsung ima ubedljivo najbolje ekrane, oni se bukvalno samo time i bave (Monitori, televizori...)!!! :lol:
Powered by: Rale inc.

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ja sam lepo rekao Samsung ali miskoni nam ne ide u susret! Uveri se ali siguran sam da Samsung ima najbolje ekrane......... :!:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

MA bez dileme Sharp... to je barem lako zakljuciti... :wink:
Nego <Miskoni> koja je to firma SonySamsung, jel to nesto novo posto ja nisam cuo za nju? :oops:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Medju pomenutima sharp ima najbolje ekrane...i za njih sam glasao...
E sad poshto sharp nije toliko zastupljen...najbolji ekran posle njega ima samsung... :wink: :!:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Sharp definitivno, bolji od samsunga mnogo... Mada mi nije jasno zasto nije stavljen SE...

Hehehehehe...dobar ti taj SonySamsung :mrgreen: :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Vi verovatno niste videli ono shto ja jesam, a to je neki sharpov polu laptop koji ima ekran bolji nego vecina plazma, i TFT ekrana koje sam ja video... Dakle sharp....
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

E, ne znam ja glasah za Samsung... :roll: Mada sam glasao na osnovu onoga sto sam vidio, Sharp telefon nisam nigdje vidio uzivo nijedan... :roll:
Da, shta je SonySamsung? 8O

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ma lupaju nesto gde postoji SonySamsung???? :?: Prvi put u zivotu cujem za to!!! Najveca glupost.......
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Nisam ni ja čuo za tu firmu, a Miskoni ju je pomenuo, jel ja nisam nešto skužio ili je to šala :?:

Što se tiče ekrana Sharp pa Samsung, ali ne znam zašto nema SE jer je ekran na s700 naj :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Prvo, treba da razgraničite proizvođače mobilnih telefona i proizvođače ekrana.

Slažem se sa Doktorom, imao sam prilike u Nemačkoj da gledam gomilu tft ekrana jedan do drugog - Sharp je bio najbolji. Prvo oni urade nešto novo, pa tek onda slede drugi.

Wobby, ako neko lupa na ovom forumu, to si samo ti i tu si neprevaziđen. Ako ti nisi čuo za nešto, ne znači da ne postoji. Dakle, Miškoni ne lupa, ime tog Sony+Samsung projekta je "S-LCD".

http://www.theinquirer.net/?article=17229

July 15, 2004. "S-LCD, the joint venture formed by the two consumer electronics giants Sony & Samsung, said it completed an LCD (liquid crystal display) manufacturing facility in Tangjung, South Korea, and that mass production of the panels is slated to begin in the first half of next year. The plant is designed to churn out 60,000 panels a month."

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Stvarno nisam znao da to postoji... zato sam i pitao, jer nisam cuo, a posle su usledili komentari kao Wobby-jev koga nadam se retko ko uzima za ozbiljno ovde... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Hmmm...

Nisam ni ja znao :oops: , mislio sam da si pogresio u kucanju, odnosno da si hteo da napises SonyEricsson...

Zanimljivo je to, videcemo sta ce da bude :oops:

Schultz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 17:06
Lokacija: Derventa

Post od Schultz »

Definitivno Samsung ima najbolji ekran.Slika mu je skoro pa savrsena.Sharp takodje ima dobru sliku,al Samsung mnogo bolju.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

da, kada vetj oziveste temu, samo da kazem da firma koju je Miskoni pominjao postoji i da uopste nije nepoznata u svetu... oni proizvode displeje za SE telefone...
a btw samsung ima i licencu da koristi sony tehnologiju za kamere u mobilnim telefonima i otuda toliko mpx u samsung telefonima za Koreju... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Sad je ovo malo skretanje sa teme ali zasto nokia ima tako DOBRE telefone a uglavnom tako ne bas najbolje ekrane?

Odgovori