Zbog cega nevolite/volite motorolu

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Zbog cega nevolite/volite motorolu

Post od Mirko BGD »

Imao sam iskustva sa starijim modelima, koji su bili cist promasaj (samo na nasem trzistu) komplikovan meni, cesto su riknjavale......
medjutim ovi novi modeli tipa v600, v500, v80........ su stvarno ok
ja im nemam sta prigovoriti, pocev od ekrana, jednostavnosti upotrebe, kvaliteta izrade....., mislim da je motorola opravdala svoje mesto u svetu (po mojim saznanjima 2)

gRuNt
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 21. Mar 2005. 23:24

Post od gRuNt »

Ja bas za par dana treba da kupim Motorolu E398 sto govori o tome da mi se Motorolini telefoni dopadaju. Dopadljivog su dizajna, imaju dobru bateriju, strava ekrane i solidan sofver koji nije tako brz, ali se da veoma lepo prilagodjavati(hack-ovati) korisniku :)

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

ovo za bateriju se ne bih slozio,ali za ekran stvarno da,apsolutno odlicni,masivni su,kamera je malo sporija,ali dobra,jedino ta baterija,na mnogim motorolinim modelima mora se puniti na svakih 1,najvise 2 dana,ostalo je bez zamjerki
ne moze da skodi!

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Ranije su bebice bile pun pogodak! Malo im je mini bio skrnav ali su imali sve što treba uz malo čačkanja po meniju.
A ovi novi na preklop su mi malo bucmasti.
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

znas kako...motorole imaju super display ali imaju veliki problem sa baterijom koja max traje 2 dana...kamera je sasvim ok....
Ex Sir_Oliver

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

odlicni fonovi.vidite i sami da motorola e1000 ima najbolji odnos kvalitet cena.ima 256k boja ekran 1.3 mpx cameru full 3g phon trans flash card slot itd.
The Bloody Alboz

Odgovori