Koji telefon imate? [2011]

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima

Koju marku telefona koristite?

Acer
0
Nema glasova
Anycool
0
Nema glasova
Apple
3
3%
BlackBerry
1
1%
HTC
21
20%
Huawei
2
2%
LG
4
4%
Motorola
2
2%
Nokia
34
32%
Samsung
24
23%
Sony Ericsson
12
11%
ZTE
0
Nema glasova
kineska kopija
0
Nema glasova
kineska kopija
0
Nema glasova
nešto drugo
2
2%
 
Ukupno glasova: 105

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

psyhound, hvala kolega, "Xperijac" sam ja jos odavno, pre Play-a sam dugo koristio prvu android xperiju, X10i :)
I ja sam razmisljao o Neu, vise zbog FM radija nego zbog 8MP i HDMI-ja, ali prevladala je zelja da se malo vratim u gejmerske vode, mada ko zna, mozda ga i zamenim, videcemo koliko ce me drzati zelja za igranjem, za sad je bas jaka. :D
Evo bas do malopre sam igrao NFS Hot Pursuit i za nekih sat vremena ili malo vise baterija je pala sa 100% na 88%.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

kahpjax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 26. Okt 2011. 21:59

Post od kahpjax »

Da ne budem bas zadrt :D mogao bih uzeti telefon i neke druge marke osim Nokie.Svidja mi se stari Samsungov model Innov8 sjajan je i rado bih ga nosio. Ali touchscreen nema sanse,burazer ima N97 i dok otkucam poruku duzu od 100 karaktera preznoje mi se i ruke i prsti,a i ja se sam preznojim :lol: Jednostavno mi ne pasu i ne vredi...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Posle dugih godinu i po dana koriscenja jednog od najboljih telefona ikada napravljenih (HTC HD2), prodao sam ga i kupio HTC Sensation.
Best buy za te pare.. Definitivno..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

kahpjax, zar N97 nema i hardversku slide-out tastaturu? Msm ne znam, odavno vise nisam u Nokiaskim vodama, tako da... :roll:
Cestitke Sensei, Layne_Staley, neka vas dugo i verno slusaju vase igrackice 8)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Green, N97 je touch sa slide qwerty ...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

kahpjax, prvo sto je slideout QWERTY kako rekose ljudi, drugo sto je resistive ekran (sto spada u praistoriju), i trece Symbian koji je poznat po svojoj brzini... I ja bih se preznojio :D Sa iPhonetom npr. ni ne stignem da se pocnem zniojiti, a poruka je gle cuda poslata, vrlo cesto je vec i odgovoreno na nju :P
Slozicu se da postoje ljudi kojima touch zaista nikako ne odgovara, ali gledam to sa druge strane - ako sam uspeo rodjenog oca, koji tezak duduk za sve sto ima veze sa tehnikom, uspeo da naucim da koristi iPhone 3G, i jos ga pritom zainteresovao da se bavi malo istim, onda tu nema mesta lamentiranju na touch ekranima, ili nad ovim ili onim. Jednostavno receno, telefon moze da ti legne ili ne. A to ne mozes da znas dok ga ne uzmes u ruke, i ne igras se jedno sat vremena sa njim.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

lesa0208, da te dobro i dugo sluzi SGS2 i nema na cemu :wink:

Layne_Staley, cestitam!!

Sensei, jel ima igrica za play? Jel mogu da rade igrice koje rade i na drugim xperia modelima ili za play idu posebne? :lol:
and justice for all...

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Dream Weaver, valjda ce dugo i dobro da sluzi :D .

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Green, hvala! :)
Dream Weaver, jel ima igrica za play?! Evo ne znam sta cu s njima veruj mi! :)
Trenutno imam na hardu 153 android igrice pravljene bas za Play, znaci da rade odlicno s njegovm komandama, plus naravno sve ostale igrice koje rade na drugim Xperia modelima rade i na Play-u(zasto i ne bi kad je isti sistem, isti ekran, isto sve), i jos kao veliki bonus za nas starije gejmere postoji jako puno igrica sa originalne Play Station 1 konzole koje rade savrseno na Play-u, i to bez onog emulatora sto mogu da instaliraju i drugi telefoni, nego preko specijalnog programa koji imaju samo "PlayStation certified" telefoni(za sad samo Play), ja trenutno imam 58 Play Station 1 igrica i rado ih igram, posebno Crash Bandicoot serijal. :D
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Sensei, u pa to je extra! Play je znaci prava gejming masina :lol:

Jel ima Gamelodtovih igrica za njega?
and justice for all...

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Dream Weaver, naravno, vecina dobrih igrica za Play su Gameloft-ove, jedna od mojih omiljenih je 9mm(http://www.youtube.com/user/XperiaPLAYG ... EEWXjgUS2o)
A od EA igrica Dead Space(http://www.youtube.com/user/XperiaPLAYG ... L9y3BitwLU)
Da vise ne spamujemo temu, ako te jos nesto interesuje mozemo nastaviti u temi o Play-u :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Sensei, 9mm nisam uspeo da skinem malo pre sa ipmar foruma :lol: a koliko vidim na foru igrce gangstar samo sto si u 9mm pandur.

Dead Space sam gledao crtani ladno!! Bas je dobar! Da li znas da li ima ta igrica i za galaxy fon? Za Tab mozda :)
and justice for all...

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Dream Weaver, pogledaj p.p., poslao sam ti link za 9mm, ali nakon instalacije moras da skines preko wifi-ja jos oko 2GB !!! Jako velika igrica ali isplati se veruj mi, mene podseca jako na Max Payne! :D
Dead Space koliko vidim podrzava: Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Mini, Samsung Sroid Charge, SE Xperia x10, SE Xperia Play, SE Xperia Neo, SE Xperia Arc, SE Xperia x8, HTC Desire, HTC Desire HD, HTC Desire Z, HTC Sensation, HTC Desire S, HTC Wildfire, HTC Incredible S, LG GT-540, LG Optimus One, pa ako ti treba link i za nju samo reci. ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Sensei, pa druze moj divni :D

9mm mogu da nadjem bar na ipmartu ali Dead space nikako pa ako bi mogao jos jedan pp da mi posaljes bio bih ti zahvalan :D
and justice for all...

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Dream Weaver, poslato, uzivaj! ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Sensei, Dream Weaver, vidim da ste dobri drugari :) al i ja zelim neke linkove ako moze, da oprobam Sensation :)

p.s. Cestitke za pazarenje :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Svima čestitke na noovim mezimcima.
Sensei, pusti par linkova gde imam za SGS2 ako ti nije problem, neću da smaram na PP. Hvala.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

Sensei, Layne_Staley, lesa0208, čestitke na novim telefonima, da vas dugo služe! Sensei, odličan telefon, za ne tako mnogo novca, ja ne igram mnogo igrice, inače bih sigurno razmislio i o ovom modelu. Dosta nas je uzelo SE modele, nažalost možda i njihovu poslednju generaciju.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Imate temu u android sekciji o igrama za android, cak je i lepljiva... Ona tamo cuci usamljena a ovde ste se raspisali... :P
Samo nek se rolaju....sarme.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Pera Detlic, pa dobro... trebaju i moderatori nesto da rade... :lol:

Zaključana tema