Savet u vezi rc-mmc za n6630

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Savet u vezi rc-mmc za n6630

Post od nazgul23 »

Hteo bi da pazarim vecu memoriju, e sad nasao sam sandisk og 1gb koja kosta 63e i kingston od 512mb za 37e! I sad me zanima jer se isplati kupovati sandisk tj. jer neko zna kako su se pokazale ili da jednostavno kupim proverenu varijantu tj. kingston???
Pozzzz

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Pa SanDisc uopste nije nepoznata memorija tako da slobodno uzmi, ne verujem da ces imati problema :oops:
HOX Titanium gray

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

slobodno uzmi SanDiscovu memorijui , ako shto kazhe mkvb, nije uopshte nepoznata marka i vjerujem da ce sve savrsheno da radi 8) :wink: :) :D :lol:

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

HMM DAKLE ja sam uzeo kingston mmc mobile dual-voltage 1.8/3.3 , od 512 mb i i nasao sam je za odlicnih 2300 din, medjutim zbunjuju me dve stvari , na mojoj kartici pisu naponi 1.8 /3.0 , a drugo je sto ne pise RS na ovoj kingston,a ni na mojoj sto sam dobio sa telefonom, mada ona jeste 'manja', u pitanju je nokia 6630 i kartica mi radi, da li neko zna u cemu je stvar oko ove razlike u naponima?!
6630

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

RS - "Reduced size" oznaka je izgubila smisao uvođenjem oznake "Mobile", jer se sada već podrazumeva koje je veličine (to RS se koristi samo kod starijih kartica - da bi se nekako odvojile/razlikovale od novijih)...

Za napone: moguće da je greška pri štampanju, no ako dobro radi - ne brini (pogotovo ako ima i garanciju?) i "teraj dalje"...

Odgovori