sve za brata

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
ninjaboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 20:13

sve za brata

Post od ninjaboy »

evo ovako,brat me je zamolio da mu preporučim neki mob.jer se ja,kao,malo
razumem u telefone, a ja opet zovem šire narodne mase u pomoć.
Znači,telefon treba da NE bude na preklop,da ima e-mail klijent,sooolidnu
bateriju,bluetooth,kameru onako osrednju,dosta memorije i kojekakvih opcija. E i da,sve to da se spakuje za manje od 200e!! Težak zadatak,a?

8)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

do 200€ imas SE k750 i nokiju 6630 e sad sve zavisi od ukusa i imaces jos preporuka ali ovi su bar po meni best buy odnos cena-performanse :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

ninjaboy, prvi fon koji mi je pao na pamet kad sam citala tvoj post...bio je...N6630...A sto se tice baterije...ako mu se cini da kratko traje...neka kupi BL-6C...trajace mu 50% duze... :D

Sve ostalo sto si naveo, na ovom telefonu ce imati...a "kojekakve opcije"...ce biti nepresusne... :wink: 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

6630 definitvno... mali milion opcija, nije na preklop, dobar display... ima sve sto ti trazis... i kosta 200e :wink:

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

slazem se sa fain2danielom, ili 6630 ili k750i m ukoliko ti treba OS tj. da na telefon stavljas programe i sl. onda 6630 , a ako ti treba multimedijalni telefon onda k750i.
a imas mnogo tema u kojima se porede ova dva modela 8) :wink: :D

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

e cuo sam da je jedan vertu pojeftinio na 187,5 E ... mislim da je taj telefon najbolji za te pare... HAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: salim se naravno... kao sto su ti rekli pametniji ljudi, naglasavam u ovoj oblasti :), od mene, NOKIA 6630 ruleS (ja nesto ne volim SE)
pozdrav :wacko:

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

a mozda da pogledas i mpx220 , koji je onako slican nokii 6630 , samo sto umjesto Symbiana imi Windows Mobile (WM).
ja licno vise volim nokiu od motorole , ali barem koliko sam citao na ovom forumu od korisnika mpx220 , vidio sam da je dobar telefon , a i jeftiniji je za 20e (do neki dan bio je jeftiniji za 50e) , pa moze i da uzme neku vecu mem. karticu
http://www.itsvet.com/karakteristike-Ca ... riteria-14
8) :wink: :D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Del i Blade,nemojte pominjati te fonove ako ne ispunjavaju kriterijume... :roll: :wink: A ovako 6630 ispunjava navedene zahteve... :wink:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Slazem se, 6630... definitivno. Ninjaboj, uzmi ga slobodno, telefon je jako dobar, provereno! :wink:
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

slazem se da je 6630 odlican telefon i odgovara svim zahtevima, alli nisam siguran za bateriju...

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa ako nabavi BL-6C bateriju...trajace mu dovoljno dugo, da u kombinaciji sa ostalim zahtevima, pronadje sve sto mu treba u tom jednom telefonu...N6630... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

6630 definitiva!!!
juche sam ga uzeo za 200 e i josh ne mogu da se nachudim njegovim mogucnostima...
pogotovo mi se svidja dizajn, display, tastatura, slushke mu nisu bash najbolje, ali zadovoljavajuce... Ne znam josh za bateriju, ali drug kaze da mu je ceo dan ukljuchen mp3 'od jutra do mraka' (pored par snimaka, prebacivanja preko bluetooth-a, slikanja...) i tek kasno uveche naglashava da mu je prazna baterija...
ako ga uzmesh necesh se pokajati...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

ninjaboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 20:13

Post od ninjaboy »

kupljen 6630,hvala na pomoći 8) ,telefon je zaista fantastičan tako da će verovatno ispuniti bratove
zahteve. hvala još jednom i pozdrav. :D

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ispunice njegove zahteve 100% samo neka pazi oko instalacije app koje bude skinuo sa neta da ne bude pravac u servis zbog raznih stvari kao lose krekovane app. i sl. :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

FOUSAdmin
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 18:55

Post od FOUSAdmin »

Ninolina,gde mogu da kupim BL-6C bateriju?
Pre mesec-2 mi neko rekao da tek treba da se pojave u prodaji.Skoro sam pitao u radnji da li imaju,lik kaze da te baterije ne pasu za 6630!Puno koristim tel.,ako je sve Ok,uzeo bih dve takve baterije..i da ne otwaram nov tred,da li mogu(i gde,preporuka,the best buy)karticu od 1GB,za 6630,RS MMC,ili MOBILE.

FOUSAdmin
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 18:55

Post od FOUSAdmin »

DEL BOY,bez obzira sto je glasanje zavrseno,mpx220 ne moze da se poredi sa 6630.U vreme kada sam kupovao smart fon,drzao sam u ruci mpx220,kvalitet izrade,kamera 1.3Mpxl spram 0.3,manji display,duzina podizanja OSa..WM mi je,tada,vise lezao,jer poznajem PC/Windows,ali je sve izgledalo jadno na mpx220.Uzeo sam 6630!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

DEL BOY, razlika izmedju 176x208 i 176x220 i nije neka .... posto je displej na mpx220 fizicki manji nego onaj na 6630 logicno je da pri rezoluciji koja je skoro ista ima vise piksela po kvadratnom centimetru, ali zato sam ekran ima manje kvadratnih cm, pa si na istom ..... meni licno velicina displeja na 6630 sasvim odgovara za tu rezoluciju...
a slazem se sa tobom .... i ja bih voleo da iprobam malo mpx220 .... za promenu :D

pozdrav...

Odgovori