Vas mobilni profil

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Vas mobilni profil

Post od Wicker Man »

Znate kada vam nekad dosade na telefonu theme,wallpaperi,zvona pa hocete sve da promenite,pa iako se zaista veliki broj toga nalazi na netu nekako se tesko odluciti.Ja sam sinoc za svoju N6280 nasao super iPhone temu i mislim da ce se dugo zadrzati na telefonu.Opet nekako se za sve lakse odluciti ali za zvono nikako il je preglasno il pretiho,il smara.
Sta vi koristite mislim jel' standardne theme,zvona il volite modifikacije?
Je li ko koristi Nokia Theme Studio 2.0 i kakva su iskustva? ;)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Nikad nista fabricko.

Na S60 sam stavljao svoje teme. (ne znam sad tacno koji je prog. bio u pitanju) Lepo sednem, napravim sta mi se hoce i instaliram.
Sada sam na UIQ3 platformi pa ne mogu praviti nista, a i tema je malo, tako da proberem od one bede nesto...

Anw sto nabudzenije to bolje, i uvek mora biti pregledno, da ja VIDIM lepo sta tamo pise, a ne da se becim sa nekim nad*kanim fontovima ili kombinacijama boja koje ubijaju...

8)
...shit happens... keep d smile!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ha... melodiju zvoja koristim pesmu od Behemoth - enter the pylon of lihg.. zvuk poruke su mi vrane grrrraaaa grrraaaa grraaa... (znam da preterujem sa tum black-death shitovima al..) a temu sam ja licno napravio.. do svakog moguceg detalja.. ama bas sve sve sve.. i kad se dugme priticne ma ona kao ikonica recimo ispod call dugmeta... i to sve da je pregledno i u skladu boja...

inace se dodsta napatim oko teme da bas izgleda savrseno da mi je zao ikome dati,... jednostavno ne dam.. neki debil ce se puhat sa temom a ne zna racunara upalit. inace ne praktikujem theme sa netam,... jedino neka slicica da mi se svidi il nesto za wallpaper ali ovako.. nista

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Theme studio 3.0 nazalost nisam jos uspeo da prokljuvim, jednostavno mi ne ide tako da stavljam teme sa neta, a srecom ima ih ko pleve. Najcesce koristim neke apstraktne ili slike nekih tropskih pejzaza, mada mi ni neke devojcice nisu strane. Sto se zvukova tice, e tu sam tezak manijak, recimo za poruke imam nekoliko zvukova: Neue Vursprung Herr Calloin - iz Silent Hunter 3, potom iz iste igrice za email Wir haben ein feindlichen Vursprung hat gefanden, zatim iz Star Trek-a Worf kada kaze Captain, incoming message... Za zvonjavu tu je policijska motorola (za roditelje), neko bebece smejanje za devojku, i jos gomila drugih gluposti za ostatak sveta. Nekada sam koristio i ono orao javi se, orao javi se... iz Balkanskog spijuna.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Imaju sad bas super teme za nokia s40v3 (Wicker man-ova 6280) koje menjaju izgled ikonica :) itd, my favorite je "Windows" i "Vista". :D Lepo, i veliko, oko 1mb, bitno da ne usporava fon.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

dajte ljudi mi procamo o temam a niko da predlozi neke..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

??? A šta je upravo predloženo Wicker man-u??? I ne kaže se "procamo o temam" već "pričamo o temama".
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Theme za E61 by miodrage:
:lol: :lol:
House by boroda1
Lightning by boroda1
Cosmicport by boroda1
Lineage by boroda1
Windows Vista
Win XP blu by babi
ICandyrefreshXP by Pasco
Malikaaah
Adventure by Alfa
Atom Bomb
Dawn by babi
Falling Light by Alfa
Vista blue stripes by Pasco
Vistaqua
Vista ultimate by Pasco
Vista Ultimate Themes by Rayman

Eto nekoliko temica, uglavnom se sve za dz mogu skinuti sa www.zedge.net, sajt nije piratski tako da mislim da nema razloga za brisanje.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Slika a ikonice izgledaju onako crno-sivo, slično kao na Samsungu D900 samo lepše. Ona "Windows" tema pravi ikonice kao na PC desktopu, cool.
Miodrage, lako je vama sa Simbijanom, ipak i ovo je neki pomak za nokie S40.
;)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

meni se svidjaju babi teme stvarno su odlicno odradjene trenutno mi stoji snake_by_babi

:)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Najbolje teme rade babi (ponekad se zove babinokia), P@sco i Mellanie75 pa izgooglajte ih...imaju i svoje sajtove gde mozete skinuti teme (naravno samo za Symbian telefone) 8)

Evo mojih favorita koje imam stalno u N73:

Earth Sun by P@sco, Black Google by babi, Black babinokia, Blue World by P@sco i S60 Metal nepoznatog autora...

A sto se tice melodije,trenutno mi zvoni najjaca ruska Trance stvar ikad : PPK - Resurrection (Space Club Mix) ! :D :D 8) Oni Synth tonovi toliko fantasticno zvuce na mojoj N73 da sam pojacao zvuk do kraja... :roll: :D
Poslednja izmena od Green u Sub, 31. Mar 2007. 19:01, izmenjeno 1 put ukupno.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Kod mene na SE stoji equalizer teme,melodija mi je need a friend,a na nokiji sve stoji fabricko osim sto sam iskljucia activ standby i smarajuci screensaver,cak je i melodija nokia tune,koja mi se toliko svidja da sam je jedno vreme furao i na k750 :) :) :)
D500&E71

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ja sam dugo vremena na 6630 koristio neku vista temu od lika bayXsonic i nisam je skidao 6 meseci :) U principu,nadjem neku dobru temu i zalepim se za nju,a melodije cesto menjam.Za poruke mi je trenutno ona melodija sa icq-a :D sta ces,nostaligija.Mada na trenutno na e61 koristim default temu zbog brzine,a i ne svidja mi se nesto izbor :uhuh:
Planiram da napravim neku temu prema svom ukusu,ali nikako da se namolim :D

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Slika
Kao sto rekoh u prvom postu sada koristim ovu temu i meni je super i ikonice su solidno dizajnirane.
Za zvono mi je "nemoguca misija" a za zvono poruke je "yahoo".Pazaite ovo neki dan ja sedim na faxu
i znate radi se ispit pismeno,znaci pun amfiteatar al' tisina ma muva se cuje,a ja zaboravio iskljuciti zvona a telefon na stolu (zbog kalkulatora), kad odjednom YAHOOOO (na najace podeseno) :oops: ,kad profa:"Pa kolega je li to vas poklic za uspesno resen zadatak" :lol: ,tako da razmisljam da menjam zvono za poruku :lol:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Wicker Man, hehehe,zanimljiv slucaj,al nemoj da menjas zvono za poruku,vec nemoj da zaboravis da ga iskljucis :wink: :wink: :roll:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ja cesto menjam teme :) ,ali me uvek posle izvesnog vremena smore :? ,pa se vratim na fabricke :) koje su isto dobre,ali zvono cesto menjam,sem za sms posto na 8800 se je komponovao neki japanski muzicar melodije i stvarnoo su odlicne(ako mozete skinite ih sa neta),zvono menjam cesto,ali pre neki mesec sam skinuo jednu nasu reklamu i uz pomoc aoa audio extractor-a sam izvukao samo melodiju,zvuk (odnosno tekst koji se prica u reklami) u mp3 formatu skratio ga i sad mi tako zvoni i svima je neobicno,kad cuju kao neko prica,a u stvari je zvono :wink: ,ma uklopilo se kao bombona :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja sam pokusao ali nisam uspeo da ubacim ono Drink the Fanta, stay BAMBOOOOCHA!!! Bas mi se svidelo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Ja nemogu da postavim teme osim ovix ugradjenix a one su pifff!

A zvono stavljam mp3 one sitne seckane !
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Odgovori