Konacno dobre slusalice, al ne od vas

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Zaključana tema
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Adapter+slusalice u mom slucaju su izasli par eura manje,ali sam ja zasad zadovoljan,uz malo podesavanja ekvilajzera u PowerMP3-u,sve radi ODLICNO!!Cak su mi i prejake u cesto situacija,ipak je 100 i neki dB doooosta jako i za najprobirljivije,sem kad setate gradom prometnom ulicom,tad je bas taman dovoljno!
Pozdrav 8)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

:blinky: Ček, ček, ček,
prvo pitanje za Mirko BGD, kakav to takav sličan za Nokiu, gde, šta? (nije valjda ovo što se juri a ne može da se stigne)
drugo, 6630 app, ja se trudim ali sam totalno neinformisan, šta je ovo??? 500 din, gde? :blinky: :blinky: Kako je lepo kratak. I naravno da radio radi i bez sluški, bitno je da nešto ubodeš.

Moje skromno zapažanje u vezi neznamkolikonahvaljenihSEslušalicakojesu totalšit
ko god je mjuz slušao samo sa fabric sluški, biće, eto, oduševljen slušalicama sa WSE serije :uhuh: :uhuh: :uhuh:
Ostali, već znate, adaptere u ruke ;) ;) ;)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Vlada Zem, ovaj adapter je slican onom sa W800 koji dolazi uz njega i moze da se prikljuci na K750,D750,W800 .... i da koristite vase omiljene sluske od 3.5mm od mp3 ili racunara koje daju mnogo bolji zvuk.Ako samo prikljucis ovaj adapter radio radi,pustis preko zvucnika na telefonu.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Vlada Zem, nisma razumeo tvoje pitanje.... 6630 app, zvacu te u ponedeljak verovatno pa cemo se dogovoriti...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa da 6630 app , sličan, samo je lepši i kulturno kraći, pa gde ima da se kupi??? Blinki, blinki :blinky:

Ne, Mirko BGD, ja sam pogrešno shvatio tvoj komentar, kao da si otkrio neki novi adapt, ali si očigled.mislio na (neuhvatljivi) AD-15, moja greška.
:wink:

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Lomnica_city je tu u pravu: ako želimo dobar i kvalitetan zvuk, onda sve karike u lancu moraju da budu dobre. Dobar uređaj jeste bitan, ali je takođe bitan i kvalitet konektora i kablova za prenos izlaznog signala od uređaja ka zvučnicima/sluškama. To sam i sam isprobao: kada sam na zvučnike (privremeno) stavio neki kabl za telefon zvuk je bio, da kažem, podnošljiv. Kada sam kupio dobre kablove i stavio ih umesto tog za telefon, razlika je bila nebo i zemlja (bila je subota, pa me mrzelo da idem u grad da kupim kablove). Još jedan primer: kupim ja MSI Mega Player 533 i kada sam stavio sluške, jako se razočaram misleći da plejer ima loš izlaz. Kada sam probao neke Sonijeve bubice, prenerazio sam se: plejer je zvučao za 60% bolje i shvatio sam da su sluške koje se isporučuju uz taj plejer jako loše, mada i sam plejer ima lošiji izlaz nego npr. iRiver ili neki Sony. To znači da dobri konektori, kablovi i sluške mogu donekle da pokriju malo slabiji izlaz.
Još jedna stvar: određena vrsta kabla može da služi za određenu dužinu bez gubitaka, zato renomirani proizvođači kablova daju i podatak do koje dužine kabl može da prenosi signal bez gubitaka, a to određuje i cenu kabla po metru (mislio sam na kablove koji povezuju komponente sa pojačalom i pojačalo sa zvučnicima). Mislim da je žešća glupost štedeti na kablovima ako već uspeš da kupiš neko dobro pojačalo i zvučnike.
Za povezivanje komponenti i pojačala kod višekomponentnih sistema treba koristiti dobre širmovane (oklopljene) kablove zato što i oni mogu da prouzrokuju smetnje ako su loši, a neki ljudi tu stavljaju obične neoklopljene kablove.
Ghost

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ma Nevidljivi, Lomnici kablovi fizički nisu mogli da podnesu opterećenje.
Ima ta fora sa kablovima ali ovde se spaja mob.sa slušalicama, 'de sad još da tragamo za nekim "firm."žicama.

Inače, sve što imaš, reci na "Upgrade slušalica" (ovo je close), welcome :wink:

p.s. ajde da vidim lika koji će da provali da li je pojačalo vezano sa zvučnicima firmiranim kablom ili onim od telefona, ali oni debeli, kruti tel.kablovi, ne oni sa 2-3 licne.
:wink: go to upgrade.
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Dakle, go to ->
Upgrade slušalica! - strana 12
ko hoće na početak ->
Upgrade slušalica! - strana 1
a ovde zaključ... :wink:

Zaključana tema