...a tvoj prvi mobilni je bio...?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

kako vas volim sve ovako na gomili u bar jedno tri treda svi pishete da ste 1996-2000 vetj uveliko furali mobove. 500DM,5000DM... kamioni avioni... ovaj mali u 5. razredu nosio fon 2000-te god. daj bre koga ti lazesh??????? pa shta smo mi?? veverice?? shto vas je blam da kazete kada ste prvi tel. dobili/kupili whatever?!?

veseli p0z
@pu


p.s. naravno, nisu svi ovde bash lagali... pronatji tje se vetj neko...
veseli p0z
@pu

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

apu koji je tvoj problem? nevidim razlog zasto bi neko ovde lagao, ako znas da neko laze, reci to javno pa da svi znaju.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Moj prvi mobilni je bio Alcatel club+ , mislim da se tako nekako zvao. Imao je "slajder" tj. vratanca nicemu nisu sluzila osim radi ukrasa i koja su se skidala tako sto samo malo rasiris ivice vratanca i ona ispadaju iz lezista, al Boze moj. Secam se da je imao neko narandzasto osvetljenje i displej u 2 reda al onako sa sve onim kockicama kao na digitronu :lol: Al eto, sluzio je svrsi tih par meseci koliko sam ga nosio. Bilo je to davne '99. kad su i poruke bile besplatne...

El_ldar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2007. 21:53

Post od El_ldar »

moj prvi fon je bio
nokia 5110

Slika

i njega sam dobio od roditelja :roll:

eh da zaboravio sam reci da je to bilo 1999-2000 nesjecam se tacno

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Moj prvi telefon je Ericsson t10!
To je bilo u septembru 2002, kad sam krenuo u prvi razred srednje :) Jos sam se dvoumio,
da li vredi uzeti ericsson t10, 50 evra polovan, ili 3210, 70 evra polovan, sa igricama :D

Posto sam bio klinja koji je sam stekao pare od uzine, imao sam 50 evra, i uzeo T10 ( Mama nije htela da mi da 50 evra; "50 Evra za jedan telefon???!! Pa ovaj fiksni sam platila 900 din":lol: :lol: :lol: . A onda je krenulo ono komponovanje melodija... :lol: :lol: :lol:

Stoned Ryder
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:38
Lokacija: wherever I may roam...

Post od Stoned Ryder »

Hmmm... Neka Bosch-ova cigla iz 1997. Takva je krntija bila da nisam čak uspeo da je nađem na GSM Areni! Sećam se da joj je baterija bila deblja od samog telefona. :shock:
A onda sam 1998. kupio Nokia 5110, skinut sa austrijske mreže A1. Verovali ili ne, još uvek je ispravan, sa sve originalnom baterijom! :D
Only the good die young,
All the evil seem to live forever!

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

Ericsson t10s, ubedljivo najgluplj tel. a tek tastatura. :shock: :shock: :shock: nedo vam bog da kucate na toj tastaturi. Ali, dobro. Moj 4. razred. to je tamo ona 2003.

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Moj prwi mobilni je bio Siemens MT50...samo kad se setim...imao je display koji "cepa" ochi plawom bojom oswetljenja... :lol: :lol: :lol: :lol: :o

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

ja na znam da li sam imao N5110 ili neki Mitsubishi.. eh kad se sitim kada je to bilo..

:wink: :)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Jordan23
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pon, 30. Jul 2007. 14:35
Lokacija: Niksic,Montenegro...

Post od Jordan23 »

Auu....Ja sam poceo Sa Alcatelom OT311.....Katastrofa od tel-a......Kakvi su tada tel. bili,kuku.... :lol: :lol: Sreca da je tehnika napredovala.... :lol: :lol:
N97, iPhone 4 on its way!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Prvi mob koji sam qpio je bila Nokia 3310 i to 2001 god. To je mnogo zahvalan tel. Posle mene je ubrzo i devojka qpila isti i taj njen i dan danas sljaka bez problema!!!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Raloni, Ma, nema veze, i mene je malcice jebavao taj telefon, umeo je cesto da se blokira. Samo se setam gradom, i izvadim da vidim koliko je sati, i stoji otprilike 16:07, a vec pao mrak :lol: (to je bilo negde u prolece). Ali, prva ljubav zaborava nema :roll:

Razmisljam se da polako kupujem svaki fon koji sam do sada imao, ali, mozda necu odmah, nego kad dodju neka bolja vremena (kad se zaposlim). Ovako nesto radi i forumas Venom, ako ne gresim :wink:

BTW, Raloni , ja sam musko :lol: :lol: :lol:

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

Ti si napisala: Pa ovaj fiksni sam platila 900 din!!! Izvine, brate. Al, ja sam hteo da vidim kog si pola. I ja vidim da si napisaO ovo. Nisam namerno. Stvarno! Neljutish se???

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Raloni, opusteno! Inace, malo si se zajebo u citanju. "Pa ovaj fiksni sam platila 900 din" - to sam citirao svoju kevu, kojoj je bilo mrsko da mi da pare za mob :D

Videcu da uskoro negde nadjem moj prvi mob, ericsson t10. Jeste da nije nesto, i da mu je jako mali ekran, ali nekako je bio bas smekerski telefon 8) , mozda zbog onih vratanca

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

Shmekerski???? Hahahahahahhaha :D :D :D :D :D :D :D :D Nezasmejavaj me!!! Ma ono nebi ma da mi plate!!!!! xaxaxxaxaxa. Dobro, stvar ukusa. Ali, riknuce ti, i dosaditi ti posle, par dana, mozda mesec dana.

beochanin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Ned, 12. Okt 2008. 22:36
Lokacija: Beograd

Post od beochanin »

Moj prvi i najdrazi mob je bio Ericsson T29e belo-sive boje kao karbon kockicke,taj telefon sam dobio pre oko 8-9godina,mnogo sam ga voleo,i sad bi ga nosio,ali sada je na red dosla N95 8gb :)
N95 8gb zauvek!

monk
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Pon, 07. Apr 2008. 02:45
:: Nokia E61i

Post od monk »

Ja imadoh 5110...kupio sam ga sredinom 2000, plaćen 210 maraka. Nosio sam ga oko godinu i prodao prijatelju za 200 maraka!!! Sjećam se da mi ja baterija držala po 9 dana!!!
Nokia E61i - Blumax 101 GPS receiver - SonyEricsson T230i, P800
http://www.uredikutak.com/

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

moj prvi mobilni telefon. kupio sam ga davne 2000te. :lol: Slika

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Phillips Fizz -u to vreme je bio cool,ali morao sam sa dve ruke da ga drzim :roll:
8)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

alkatel neki ne secjam se koji, onda me stariji buraz nalozhio na neki panasonic, pa su mi moji kupili njega, pa onda drugi panasonic, pa onda nokia 3210, pa onda 100000 chuda :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori