Cini mi se da na novijim telefonima poput SE W200 i Nokije 6085, zvuk zvona pri pozivu nije dovoljno jak da bi se cuo u gradskim uslovima???
Gresim li ili je to neka nova fora???
Jeste to je nova fora da bi se ponovo kupovali stari telefoni, i da mogu da se obnove ugašeni pogoni
stromboli, a sa kojim si to modelom upoređivao/la, pas i došao/la do tog zaključka? Ima glasinijih i tiših telefona, ali to proglašavati tendencijom razvoja je blago rečeno smešno.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO
Evo, danas sam posato ponosni vlasnik Anycoll K88 (review na drugom mestu), i ovo je jedan od najglasnijih telefona koji sam u zivotu cuo. Znachi ko ovde ne cuje poziv, taj je totalno gluv, i nema nikakav oset za vibraciju. Telefon tako jako zvoni da vibrira i bez ukljucene vibracije
* maloprodajna cena sa uključenim PDV-om. Dinarske cene modela se dele sa prodajnim efektivnim kursom NBS koji se ažurira na svakih nekoliko dana. Plaćanje ISKLJUČIVO u dinarskoj protivvrednosti.