Moze li se "spasti"izbrisana poruka?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
micazmaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 10. Nov 2007. 21:07

Moze li se "spasti"izbrisana poruka?

Post od micazmaj »

Ima li bilo kakvog nacina da se jednom izbrisana poruka iz telefona nekako ponovo procita-ucini vidljivom? Inace,radi se o telefonu Samsung SGH-X660.
Ako neko zna,molim vas,odgovarajte!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne moze da se ponovo prochita.Da je Symbian u pitanju neshto bi i moglo da se uradi ali poshto je Samsung,koliko ja znam ne mozesh nishta da uradish...

Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Ajde kad je već tema o tome, reci nam kako može kod Symbian telefona da se izvede to. Sigurno će biti ljudi kojima će koristiti.

Marko123
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 11. Okt 2007. 02:00

Post od Marko123 »

Bio sam procito negde u Mobiju da moze... Ne mogu da se setim u kom je broju sad... Ali to je bilo davno... Ali kad je moglo tad,zasto ne bi moglo sad... I mislim da nije nesto bash jednostavno... U pitanju je neki hard modd... Toliko od mene... Pozzz

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

U sushtini imash nekoliko mogucnosti, nemam vremena sada da trazim gde sam shta prochitao itd...

Ako imash memorijsku karticu i ako si chuvao poruke na nju mozesh uz pomoc odredjenih programa da povratish izbrisane podatke sa kartice.

Trebalo bi da moze i preko FExplorer-a da odesh u direktorijum mail pa preko Hex editora da vidish poruke.

A chuo sam i da preko Nokia PC Suita u kombinaciji sa josh nekim programom moze da se sastavi nekako obrisana poruka.

U svakom sluchaju treba se pomuchiti...

Neekoll@89
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 22. Sep 2007. 15:56

Post od Neekoll@89 »

ima program za vracanje poruka za symbian javljam kad saznam kako se zove :wink:

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Za symbian telefone, sam citao na nekom forumu da moze da se, kao sto rece Dexter, pomocu fexplorera pronadje u folderu mail izbrisana poruka, ali to jednostavno nije tacno.
Ja imam dva programa koja sam predhodno instalirao jedanu je jako cudnu app 'smsdump' koji pamti u *.txt fajl sve primljene poruke neovisno od mene, dakle sam , i naravno smsdiary kojim ja cuvam poruke...

E sada verovatno postoje programi koji preko pc-a gledaju sta je sve izbrisano, u to se vec ne razumem...
6630

Odgovori