Tel.Me?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Tel.Me?

Post od stefank »

Kakav je ovo fon, evo sad citam oglase:

Tel.Me 918

- color kamera
- infrared, USB
- touch screen
- foto call
- java

Cijena 85e?! :roll:

Najvise me cudi cijena, pise da ima touch screen?! Uzeo bih ga ako ista valja, bar za napolje i tako, da mi nije zao ako ga izgubim, polomim, pokvarim i tako to... :mrgreen:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Znam!Mislim da ima 3 razlicita!918 919 i 919i ili tako nesto!Meni to sve cudno zvuci!A sad kakvi su..ko tje ga znati.
Black Sabbath!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa na papiru je i vise nego dobar, za tu cijenu wrh, pa cak i da je 150e opet je wrh... Kazem, na papiru... :roll: E sad, ne znam, jel ga ko cackao?

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

ja sam ga video uzivo.Izgleda voma solidno!Cekaj da li taj ima tastaturu ili ne?Ima kao pda ima i kao ovi nivi philiphsovi fonovi sa tastaturom i touch screenon.
Black Sabbath!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ima i tastaturu i touch screen, imas info na GSM arena.
Nego ne znam, nesto mi je malo 85e, pazi, touchscreen, kamera (mislim da je VGA) i da ne ponavljam opet sve... Pa reko da nema neki 3p...

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Znam!Mislim da ces ga(ako kupis)jedva podesiti za mms i gprs!Ovako jako primamljivo izgleda.

Da li si reklamu video na jeftino.co.yu?
Black Sabbath!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nisam vidio reklamu...
Hm... Pa dobro, jedva, ne nemoguce. :) (meni je 069 kartica, mozda je to samo za neke mreze tesko)
Jel ima josh nekih zezalica tog tipa?
Mada ono, GPRS i MMS mozda ne bih ni koristio, MMS ni na drugim telefonima ne koristim, GPRS samo na N-gageu... A ovo bi mi bilo, ono, za napolje... Mozda bi mi bilo bitnije da kamera valja, jel moze neko da nadje slike uslikane kamerom ovog fona, ja nisam uspio? :roll:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Da li si trazio na gsmarena?

Tu obicni ima! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :lol:
Black Sabbath!!!

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Neshto mi je to mnogo sumljivo....85 evra.....malo je za taj telefon :? ,ipak bi ja to proverio da ne bude zabune
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

I ja sam slično pitao pre nekog vremena za TelMe na ovom forumu. Video sam reklamu na jeftino.co.yu, i pronašao telefon u NS-u u podzemnom prolazu i mogu ti reći da telefon ne vredi te pare. Možda sve to lepo izgleda ali je krajnje loše odrađeno. Telefon je kao sa crtanog filma. Jedino mu cena ide u prilog pa ako hoćeš nekoj devojčici da uzmeš za poklon silno će se obradovati!
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

razlicak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 16:14

Post od razlicak »

Ne znam kako od svih telefona bas taj nadje...kritike na GSM Areni su lose ako ih pazljivo procitas...uostalom sta god da mu se desi posle mozes da ga bacis...u tom smislu 85 evra je za njega mnogo...do sto evra ima nekoliko telefona sa kamerom koji su mnogo pouzdaniji nego TelMe...taj jeftino com nije los,tu nadjoh svoj mp3 player po vise nego pristojnoj ceni,ali TelMe je potpuno marginalan proizvodjac... :?

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Telefon izgleda toliko jeftino i nedovršeno da je to strašno, ekran je katastrofa, meni je još gori. Po meni ne vredi ni 15 evra s'obzirom na kvalitet koga nema. Sve u svemu, ima ga u Tehnomarketu pa se prošetajte i pogledajte i sami da ne bude da sam subjektivan.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Smeker
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 11:47
Lokacija: Novi Beograd

Post od Smeker »

Kloni te se tih telefona. To su sve sami krsevi. Imao sam ga u rukama i jedna rec KATASTROFA. SVe je to dobro na papiru ali nista vise od toga.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

A kakva mu je kamera? Nisam uspio da nadjem slike uslikane njom na GSM Arena... :roll:
Milane, imas li slike uzivo tog telefona, ne? :roll: Ja bas i ne mogu da prosetam do Tehnomarketa, suvise sam udaljen (500-600 km :mrgreen: ), pa moram da kopam po netu... :roll:
Pa ono, nisam ni ocekivao nesto extra za te pare, al jel bas tolko lose? :roll:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Znaš kako je kada kupiš nešto očajno, ono radi, ali jedva... Tako je i sa Tel.ME aparatima. Stvarno je toliko loše, i bolje je kupiti običan telefon, polovan, nego drndati se sa tim...
U susret novim izazovima...

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Nemoj da se uplicesh u to kada ti netreba a i vidish da svi su protiv kupovine! Sam mozesh zakljuchiti da telefon nije za korishcenje vec uzmi neki polovan shto kaze Ludak nemoj se drndati sa tim! Mislim da je tema zakljuchana! Poz :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma netju bre polovan, mislio sam onako da uzmem neki fon, bzvz, ovaj zbog touchscreena i 85e. :mrgreen: Nisam ja ogranicen parama na 100e, nego mi se kupuje... :mrgreen:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ako nisi ogranichen na sto evra onda uzni 7710..hehe :mrgreen:
Pa esh da imash touchscreen.... :wink:
A ovaj tel.me je ochajan...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa rekoh da bi bzvz neki jeftiniji telefon ovako da imam za napolje, a ovaj mi se ucinio zanimljivim, xexe... :mrgreen:
7710 mi se nesto ne svidja, uzimam 6680 uskoro. :wink: Uglavnom zbog toga sto je sporiji od 6680 dosta, i sto ima goru kameru od istog. :roll:

Zaključana tema