Fancy fon

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Fancy fon

Post od stefank »

Ljudi, predlozite mi neki fancy fon... :) Mislio sam Samsung E710/15, ali on je dosta davno izasao... :roll: Nokia mislim da ispada iz izbora, mozda 7270 jedino, ali... :roll:
Najbolje bi bilo Samsung, slazete li se? :)
Odlucio sam da, ako se ne pojavi 6680 iduce nedjelje (imam fore od ponedjeljka do petka, 28.3 do 2.4. ...), da cu da uzmem neki fancy fon... (kakva kombinacija, a? :lol: )
Mozda D500? Kakav je njemu Mp3?

P.S. Ne mogu da cekam, da ocu da cekam sacekao bih 6680 sigurno... :roll: A i da mogu, ne bih, ko zna koliko vremena zbog cekanja da izadje bolji model, pane cijena, itd. nisam uzeo fon... :evil:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

I ja isto treba da uzmem neki fon,plashim se da necu moci da sachekam neke modele i da cu uzeti sad uzeti neki fon...ubi me cekanje... :P

Ja bih iskreno pre uzeo s700 nego D500 :roll: :!:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma mene i ubi chekanje a i ocu da kupim fon dok sam u Italiji (idem iduce nedjelje), bar da znam da je original, ako nista drugo. :mrgreen:
Pa ono, ja bi fancy fon, ne ciglu. :mrgreen: (da ne bude da pricam na osnovu slika, vidio sam S700 uzivo i... blah... :roll: ) A i nesto mi je ljepsi Samsungov softver. :mrgreen:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ako vec ne mozesh da se strpish onda uzmi D500... :wink: :!:
On ti barem nije cigla... :D :D :D

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa njega cu vjerovatno i da uzmem, tesko da ima boljeg od njega od ovih fancy... :roll: Narocito me odusevljava velika memorija i SoundMate. :mrgreen:
Bez ako neko ima neki bolji predlog... Mada sam ja mislio prvo neki preklopnjak, al oni texnicki zaostaju podosta, cini mi se...? :roll:
Jos nesto, moja jedna drugarica ima E700 skroz srebrni, strava izgleda, moze li to da bude original maska il je neka kineska? Telefon izgleda extra s tom maskom... :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja nisam video takav sa srebrnom maskom....video sam E710 ali ne E700 :|
SoundMate troshi dosta bateriju...

Imash panasonic X700 na preklop...ima symbian :wink:

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma s700 je super fon,al po meni naj ludji na trzistu je n3230 ,LI JW I AKUP,LI JW Tko fin i se k700,nije sto ga ja imam ali je pravo ok mobitel...... :mrgreen:
rocK for ever

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

heheheheh,pa sta sam ovo gore pisao sorry,al mislio sam reci da je 3230 supper ali i skup ,sta hocete vise stereo mp3 ,stereo radio,1.3 megapixela kamera,i jos symbian,ma perfect aali mu je i cena perfect ,ali i da je k700 dobar i dosta je povolniji sto se tice cene..... :arrow: :arrow: :D
rocK for ever

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

3230 nema stereo mp3, samo radio, nema 1.3 vetj 1.23 mpx efektivne rezolucije i mnogo je ruzan, nije fancy uopste... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Pa vi ljudi stvarno ne znate šta ćete od kinte!!! Dajte se malo strpiti pa kupite telefon koji je proveren. Mislim da vam je to najpametnije. Ali ipak svako sa svojom kintom radi šta ume. Nemojte da se ljutite ali je tako.
POzdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ljudi pa stvarno... Rekao sam da necu da cekam, i da necu lopatu, nego fancy fon. :roll: :mrgreen:
X700... Pa ne znam... Ima losu kameru... Pf... A i nije nesto lijep... Ma najvjerovatniej cu da uzmem D500 ipak... :roll:

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Majstore ako baš hoćeš da pljuneš kintu za telefon i ideš preko po njega onda uzmi N7280 i budi frajer. Veruj mi neće ti ni jedna cica odoleti kad počneš da kucaš poruku na njemu, malo ćeš se pomučiti ali vredi. A tek kad je ugašen, neće znati da ti kažu gde mu je ekran. E to ti je FANCY FON!!!
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

...Fuj... Meni je to loshost od telefona... A i ima losu kameru, nema mp3... :roll:
Od Nokia bi jedino mozda mogla 7270, mada opet, losa kamera, nema mp3... :roll: (mislim nije tako losa, VGA, al kad se poredi sa D500 koja je 1.3 mpix, boljeg kvaliteta nego S700 (vidjite slike na mobile-review.com)...)... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Cekaj, cekaj, hotjes da kazes da d500 pravi bolje slike nego s700... hhehehe, bas me lepo nasmeja... :mrgreen: :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

@stefank
oladi od samsung izasla je 6680... :mrgreen:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

http://www.mobile-review.com/review/sam ... a-en.shtml - pogledaj i sam... :roll: Po noci su isto dosta dobre slike, ima slikano u garazi sa 2 m daljine... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa da, kada nije podesen white balance na s700... i lose koristi spot photometry...
te slike sa s700 su smesne u odnosu na kakve mogu da se naprave... i jos jednom se ponavlja ono sto ja kazem da sa s700 nije samo klik i slikaj....
Idi malo na forum mr pa tjes videti misljenja... a opste je poznato da su dve glave pametnije od jedne...
Da ne bude zabune ne kazem da su lose sa d500 slike ali ne mogu se porediti sa s700... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pf, precera ga... Kud ces bolje... Nego ajde kad kazes... :roll: Ajde posalji neku sliku... Jel imas MSN Messenger?
Mada ono, ajde recimo da su gore bas, barem ne moraju da se podesavaju do svake sitnice... Blah... I telefon je manji 3 puta... (dobro ne bas 3 ali...) :mrgreen:

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

akki je u pravu sto se tice kvaliteta fotografije i tu je s700 mnogo bolji jer ima ccd cip koji se koristi kod danasnjih digitalaca.a to se tice izgleda tu je d500 sto puta lepsi.ako ti nije bitan toliko kvalitet fotografije onada svakako uzmi d500 jer lepseg telefona sa toliko funkcija nema
The Bloody Alboz

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

stefank napisao:Pf, precera ga... Kud ces bolje... Nego ajde kad kazes... :roll: Ajde posalji neku sliku... Jel imas MSN Messenger?
Mada ono, ajde recimo da su gore bas, barem ne moraju da se podesavaju do svake sitnice... Blah... I telefon je manji 3 puta... (dobro ne bas 3 ali...) :mrgreen:
nisam ga preterao, jer znam kakve slike mogu da se naprave, a imam tel od samog izlaska tako da sam prilicno mnogo slika napravio...
Jedini problem je sto mi ne radi upload kao sto verovatno svi vetj znaju jer mi je upao neki spyware, ili virus, pa mi ne vidi komp...
evo ti link ima preko 1500 postova i mnogo slika uslikanih sa s700, i isto tako ima losih i jako dobrih, a tacno se vidi ko je iskusan a ko ne... ispod imas i uputstvo za slikanje pa pogledaj, nije bas da je jednostavno ali je zanimljivo... 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori