Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
mobmobmob
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 12. Avg 2015. 01:35
:: sony z2
:: lenovo P70

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od mobmobmob »

paradizo90, Samo da znas da ni je koja sam iz BG-a(cenar) nisam u boljoj situaciji.Pre dve nedelje sam isla da uzmem telefon Lenovo P70 kod njih na Trgu Nikole Pasica.Rekli su mi da tog telefona nema nigde na stanju u Beogradu vec samo u webshop-u.Dosla sam kuci i zvala da ga porucim.Rekli su mi da je isporuka u roku od 72h i da se prvo ceka odobrenje.To je bio ponedeljak. U sl.ponedeljak sam ih opet zvala da vidim sta je sa tim telefonom,i rekli su mi da nije odobren jos uvek.Posto nije bio odobren a u medjuvremenu sam se ipak odlucila za Sony Z2,zvala sam ih taj isti dan 2h posle da ih pitam da li mogu da otkazem Lenovo i da uzmem Sony.Saopstilu si mi da je Lenovo odobren,sto nisam mogla da poverujem.Kako u 13h nije bio odobren posle 7 dana cekanja,a u 15h je bio odjednom odobren(kada sam im rekla da sam se predomislila)..Potom sam im saopstila da hocu da porucim Sony Z2 i rekli su mi da se onda ceo postupak ponistava,i da ide sve odpocetka,i ja sam se slozila sa tim.Znaci i to je bio ponedeljak.Zvala sam ih opet posle nedelju dana(sledeci ponedeljak),jer sam videla da im treba vremena.Rekli su mi da je telefon odobren i da stize sutra ili prekosutra.Zvala sam ih danas(utorak) i rekli su mi da je telefon tek sada odobren,sto znaci da juce nije bio? :? Totalno pobesnela doslo mi je da ih oteram u pm i da odustanem od fona(ali mi je stv neophodan,jer stari je pri izdisaju).Pitala sam ih kada ce da stigne,posto jelte imam obaveze i ne mogu da ih cekam po ceo dan kuci,pa ako se najave u 12h,to znaci da su tu za 10min.Rekla mi je da ce stici do petka.
Eto ja jos uvek cekam fon,a odavno je proslo onih 72h.Eto cisto da znas,sve jedno je gde si.Ista je procedura.Vrv prvo dele telefone onima sa XXXL paketima,pa tek nama sa manjim. :) Srecno ti bilo. :lol:

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Danas sam ih pozvao i bio neprijatan i receno mi je da je odobren i stize do petka, eventualno ponedeljak. Videcemo da li lazu. Stvarno au haos! :x :x :x

paradizo90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 10. Avg 2015. 16:06
:: Huawei g510

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od paradizo90 »

Da se pohvalim da je telefon stigao jutros u 8i30 na kucnu adresu. :-D

Boka93
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 12:26
:: Sony xperia e4

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Boka93 »

Cao, ja sam narucila 29.09 sony xperia e4...receno mi je da ce u toku 4 radna dana stici telefon...danas je peti dan telefona nema....slala sam mail ali niko ne odgovara. Da li je neko skoro narucio preko webshop-a??? :blinky:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Evindzer »

Pođi u najbližu poslovnicu, pa se raspitaj, jbg, ne znam šta da ti kažem...

Samara7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 13. Okt 2015. 20:26
:: iPhone5s

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Samara7 »

Poštovani/a A. L.,

Upravo ste potvrdili naručivanje mts paketa. Broj Vaše narudžbine je 56-*****-0*0*1*67.

Detalji porudžbine:...


Da li ovo znaci da mi je zahtev odobren ili? :disgust:

Dzoki204
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2019. 12:17
:: Iphone 6s
:: Huawei p10

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Dzoki204 »

Zdravo proslo je par godina od ovog posta pa sam se pitao kakvi su vam utisci u vezi dostavljanja telefona ja sam narucio iphone 6s sa paketom u utorak zvao call centar u cetvrtak i rekli mi da je obradjen zahtev i prihvacen a telefon poslat,takodje su rekli da ga ocekujem na adresi za par dana evo prosao je petak subota dostavljaju do 15h,ima jos par sati vremena da dostave a nedelju ne dostavljaju stvarno su spori ovi iz post expressa inace da napomenem da sam sa cukarice u beogradu...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Deksi »

Dostava paketa u BG je skoro uvek sporija nego bilo gde drugde. Paket se pre ispostavi u neko selo nego u BG. A uvek se pravdaju "kolaps".

Poslato sa jugoistoka

Dzoki204
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2019. 12:17
:: Iphone 6s
:: Huawei p10

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Dzoki204 »

Zovem juce mts i kazu da je dostava pokusana u petak i da je kurir ostavio izvestaj za postu ja sam u petak ceo dan bio kuci niko nije dolazio niti ostavio izvesta uzas, juce sam podigao telefon iz poste ovi iz post expressa su cudo

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od sugarcoated_ass »

Imaju jako malo radnika i onda se često dešava kada su zagušeni da PostExpress pošiljke ostavljaju običnim poštarima da ih raznosa, a pošto su i oni sami već pretovareni iz potpuno istog razloga, dešava se da ne ponesu paket već odmah napišu papirče i samo ubace. Naravno dešava se i to da izostane ako je baš frka.

Izvor: Ja, aka bivši poštar. [emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od Evindzer »

^ Ima li ijedan pos'o koji ti nisi radio? [emoji16]
Inače, to sa poštanskom dostavom se i meni često događalo - a kad su mi letos donosili Nout 8, pravo na vrata stana je došao kurir iz MTS-a, sa sve paketom i papirologijom za potpisivanje. Ne sećam se koliko je dana bilo prošlo od naručivanja, ali svakako ne više od 5-6.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od sugarcoated_ass »

Hahaha! Jbg burazeru, radim aktivno od svoje 19 godine, a sada mi je 33 pa računaj. [emoji1787] Jedina pauza je bila za civilno, a i tada samradio uporedo kod keve u kafani. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od kutijagreha »

sugarcoated_ass napisao:Jedina pauza je bila za civilno, a i tada samradio uporedo kod keve u kafani. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
Zovem Vulina, stize plava koverta

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kupovina telefona preko mt:s webshop-a

Post od sugarcoated_ass »

Ahahaha! Neka, otaljaćemo i tu obukicu već ako mi i stigne, ali koliko su ažurni biću previše mator kad me se sete. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Odgovori