Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od znemanja »

Zanima me da li je neko kupovao u radnji "Dr Mobil" koja se nalazi u Djordja Stanojevica 11DJ iza Delta City-a?, imaju odlične cene pa me zanima da li neko imao iskustva sa njima ili je kupovao nešto kod njih?.Znam da je to sve na crno, ali većina tih manjih radnji i prodaje na crno, no ova zaista ima povoljne cene, pa mi je frka da li ima neka caka ili niskim cenama pokušavaju da pridobiju što više kupca.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od siki069 »

Koji model konkretno imaju povoljno i koliko iznosi to povoljno?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od Deksi »

znemanja, ta prodavnica "Dr Mobil" prodaje i preko interneta i sve sam ja to svojevremeno gledao ali nikad se nisam smeo usuditi da kupim na nevidjeno. Ali posto si iz BG-a tebi je lakse, idi vidi pregledaj i ako ti oko nenadje nikakvu manu kupis i gotovo pa sreca kako te posluzi.
Da koji je telefon u pitanju?

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od cvoruga »

Moja devojka je kod njih uzela HTC Wildfire S, bio sam u radnji sa njom.
Prodavac (debeli) je bio ljubazan i strpljivo je odgovarao na pitanja i pokazivao i drugi mob koji je bio u opticaju.
Cena datog telefona je bila ista kao i na drugim mestima, jednostavno nama je bilo najbliže.
Telefon radi bez ikakvih problema i danas.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od znemanja »

HTC Sensation je u pitanju, kod njih košta 315evra, a u jednoj radnji u Balkanskoj košta oko 350evra nešto malo više se kreće i u ostalim radnjama u gradu (350-370).E sada sve je to na crno, a ako već kupujem na crno onda bolje da uštedim 35evra i kupim u toj radnji jer ni u jednoj radnji koja prodaje po tim narodnim cenama neću dobiti niakvu garanciju osim garancije same radnje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od siki069 »

Pošto je veleprodajna cena za taj telefon 330 evra, nov nigde ne može ni
koštati ispod 350 evra u maloprodaji na crno.

Ili debeli svesno gubi ili taj telefon nije nov.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od gargamel4 »

Ili je skinut s neke mreže, pa je tamo negde gde je uzet plaćen manje, pa mu se ipak isplati, čak i ako zbog reputacije bude primoran da primi telefon na reklamaciju i da ga partnrskom servisu, jer se to realno događa u 1/100 prodatih.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od dzonsi »

znemanja, idi i pogledaj,ako je ful pakovanje ne vidim sta bi moglo da se razlikuje od bilo koje radnje koja valja na crno... Svi oni nabavljaju telefone na isti nacin,i iskustva su razlicita,niko ne moze da ti garantuje...Ili potrazi neki u oglasima sa mreze,mislim da moze za te pare da se nadje :)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa prodavnicom mobilnih telefona

Post od znemanja »

Danas ću da odem da pogledam, tražiću da mi upali telefon da bih video da li je sa neke mreže ili ne.Ako sve bude Ok, onda ću najverovatnije uzeti.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori