Software sa 7610 na 3660?!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Bertocucci Feranzano
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 10. Avg 2005. 23:48

Software sa 7610 na 3660?!

Post od Bertocucci Feranzano »

Drugarica mi je ponudila da mi da CD sa software-om za 7610 da probam da ubacim!
Moje pitanje: posto nemamo isti symbijan da li ce mi programi raditi na 3660 i da li mogu prvo da ih instaliram na karticu preko card reader-a posto nemam org. kabal?
XTC

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Za 3660 i ne postoji kabl. Možeš da iskopiraš instalacije preko card reader-a na karticu i da ih instaliraš pomoću nekog explorera na telefonu. Da li će raditi - uglavnom da. A ako je u pitanju originalni CD koji dolazi uz 7610, nemaš ništa na njemu što će ti biti interesantno.

Bertocucci Feranzano
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 10. Avg 2005. 23:48

Post od Bertocucci Feranzano »

Pa kontam da bi sa njega uzeo neki MP3 plejer i neki camcorder koji ce snimati bez ogranicenja trajanja. Skidao sam i sa neta al sumnjam da ce mi raditi,posto su uglavnom "demo" verzije,ili se varam?! :dry:
XTC

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Pa zašto jednostavno ne ubaciš samo programčiće za mp3 i camcoder...a ne ceo softver...demo verzije ti neće raditi, ili samo delimično, ali isto tako možeš da nabaviš krekovane verzije...imaš na ludakovoj grupi, na bureku...lako ćeš naći :wink: :)

Bertocucci Feranzano
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 10. Avg 2005. 23:48

Post od Bertocucci Feranzano »

bio sam na ludakovoj adresi i uclanio se. ali fajl sa mp3 player-om ne moze da nadje na serveru!rekao sam vec jednom al me niko ne slusa! :P :D
Ubacio sam u telefon trial 1.45 verziju ali ne mogu da nadjem registracioni kod na netu!
XTC

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ma sve radi, evo probao sam čak i da skinem fajl. Dodao sam još jedan player i sve je u Audio sekciji. Ako ti i dalje ne radi, poslaću ti na mejl...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Eto ti rešenja, mada ja sam sebi isto skinula mp3 sa ludakove grupe bez problema... :|
Inače, mogao si i da nadješ na www.burek.co.yu... 8)

Odgovori