Problem sa kamerom na 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Problem sa kamerom na 6630

Post od IDzO »

Evo ovako: namesteno mi je na kamerici u opcijama da mi prikaze sliku koju uslikam, nakon prikazivanja uslikane slicice on mi napise da je stavlja u memoriju (na mem. karticu). I sada nastaje problem kada udjem u galeriju nema slicice nego se tek pojavi kada ugasim i upalim telefon!!!!!!
U cemu je problem????

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Hmmmmm....da nije mozda zbog toga sto se ubacuje na memorijsku a ti otvorish phone memory u gallery ? Sad unapamet pricam nemam tel kod sebe al mi samo to pada na pamet ! :dry: :dry:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

pa ovo mi se ranije nije desavalo. pre je bilo uslikam prikaze sta sam uslikao i ako odmah udjem u galeriju on izbacuje sliku i mogu da je pogledam!!!!!
Memrijska kartica mi je zauzeta samo 15MB!!!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

telefonu je u kratkom vremenskom roku pala cena,naglo i postao je trazen. samim tim pada mu i kvalitet izrade jer ga prave u ogromnim kolicinama...eto to je po meni problem...inace i sam ga imam i vec su pocele neke gluposti da se desavaju...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ej ljudi, jel se vi sećate Gorančetove priče o telefonima koji su skidani sa mreža i čaprkanje po njima????Bojim se da nije to u pitanju...U konkretnom slučaju baš je govorio o 6630... :unsure:

Witcher
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Ned, 08. Maj 2005. 08:06

Post od Witcher »

Meni ovo lici kao da je greska u software-u, ali nisam 100% siguran...
Luca>Nije mi jasno kako kolicina izradjenih telefona moze da utice na njihov kvalitet (tu je rec o elektronici), ajde da pricamo o automobilima pa i da razumem... :o
Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno, nikad, kojekude!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Mislim da je delimično u pravu...jer recimo telefoni koji se rade za neku mrežu (dill sa nekim opeaterom, tipa tim) su modifikovani, tačnije malo im se zakine na kvalitetu...ali nista drastično... 8)

Witcher
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Ned, 08. Maj 2005. 08:06

Post od Witcher »

Zoka>Telefoni koji se rade za neku mrezu veruj mi da rade odlicno na toj mrezi, bez ikakvih bagova i slicnih stvari. Pa zar mislis da bi neki veliki operatr davao svojim korisnicima telefone 'kojima je malo zakinuto na kvalitetu'!?
Problemi nastaju kad 'nasa braca' pocnu da skidaju te telefone sa drugih mreza, da ih flashuju i guraju kojekakav software u njih...

IDzo>Pokusaj sa flasovanjem softwarea :unsure:
Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno, nikad, kojekude!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Witcher, čitala sam o tome dosta, a i pričala sa nekim ljudima koji su u tim vodama i razumeju se....ti telefoni stvarno jesu za nijansu lošiji od čistog orginala...ali rade odlično bez ikakvih problema :wink: I potpuno si u pravu kada kažeš da problemi nastaju zbog naše braće koja skida telefone sa tih mreža, i čaprka po njima...a ne zato što je telefon proizveden za neku mrežu... :wink: :)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

ma jok, nisu losiji od originala, pa i to su originalni telefoni... od nebrandiranog telefona razlikuju se samo po fw i zastiti... zbog cega su losiji pitaj te likove koji se razumeju bas me zanima... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Navodno, samo materijal od koga su napravljeni odredjeni delovi telefona su za nijansu lošijeg kvaliteta...da bi se malo uštedelo, ali njihova funkcionalnost ni jednog trenutka nije dovedena u pitanje, softver je orginalan, sa par dodataka za mrežu za koju se izradjuje.... :wink: :)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

hahah, materijal od koga su napravljeni odredjeni delovi telefona... :lol: i jos za nijansu :lol:
vidi se da su strucnjaci... :roll: koje fore oni prodaju to je strasno... :roll: :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Witcher
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Ned, 08. Maj 2005. 08:06

Post od Witcher »

Ljudi, malo smo otisli u 'out' sa temom :dry: Mozda bi bilo dobro da otvorimo novu temu pa da tamo diskutujemo o ovome :unsure:
Pokusavam da povezem kakve veze ima kvalitet izrade pojedinih delova telefona, sa software-skim bugovima :shock:
Moram priznati da je smesno ovo tumacenje da je materijal losiji i to 'za nijansu' :D, a sve iz razloga da bi se 'pristedelo'... Verovatno strucnjaci misle na to da se tim telefonima brze rasklima maska, ili pokvari joystic, otkaze tastatura....sta li vec?
Nije da tu nema 'neceg', ali to je vec stvar trzisne politike, proizvodnje, standarda, cene i ostalog...ne bih sada o tome, to je sasvim neka druga tema...
Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno, nikad, kojekude!

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Witcher ti reche da smo out sa temom a ti je nastavljas....probaj sa flasowanjem softwera Idzo kao sto ova/j reche !

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

pa pokusacu nesto, ali sta jos nisam siguran!!!!
jedva sam iskamcio caletu pare da kupim tel. a sad kad bih mu reka oda ga nosim u servis bilo bi svasta!!!!!

svi ostali programi i igrice koje sam stavio rade redovno bez ikakvog kocenja i preskakanja!!!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pre nego što odeš u servis, pokušaj da pomogneš sam sebi... Jednostavno, sačuvaj bitne podatke na kompu i uradi format telefona i kartice, mislim da će ti se sve srediti. Posle vrati podatke i uživaj... :wink:

Odgovori