Nokia 6680 mp3 ?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
BoRk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 18. Sep 2005. 12:49

Nokia 6680 mp3 ?

Post od BoRk »

Hy svima zanima me ima li neki program koji ce smanjiti mp3 pjesme da ih vise stane na moj mobilni?

Hvala unaprijed!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Što ne koristiš *.aac format? Dobijaš isti (možda čak i bolji) kvalitet, koji miže da bude i duplo "lakši" nego standardan mp3. Ja trenutno za te potrebe koristim Apple iTunes...
make. believe

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ili .ogg format ili... kupi vecu karticu! :P
Ako te mrzi da ubacujes ogg player i da prebacujes pesme u taj format pa u fon (a jos ako nisi dobio i kabal u paketu,tj.ako nije full pack) onda moze biti stvarno smor pa samo smanji bitrate sa (obicno) 128kb/s na recimo 96 ili cak 64kb/s jer neku veliku razliku neces osetiti.
Pozdrav 8)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

na 96 kb/s se nece osjetiti razlika, ali sa 64 kb/s se vec osjeti na nekim pjesmama jer pocinje nekako zvuk da krci.

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Slušate mp3 na bit rate-u od 64 kbps? :o
Za mene je sve ispod 192 kbps ispod standarda 8) i trudim se da na kompu ne držim ništa niže.. :) Doduše imam po koju pesmu na 128 ali je to zato što trenutno ne mogu da nađem boljeg kvaliteta... :wink:
make. believe

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

He, he, he, slažem se Ivane, minimum 192K i to full stereo, jer i joint stereo ume sakato da zvuči... :wink:

Odgovori