6630 T-Mobile

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
fenomenmk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2005. 00:23
Lokacija: Skopje, Makedonija

Post od fenomenmk »

Cyber, e hvala ti puno, poshalji to Sir Oliveru, ja chu to pronachi vech negde, nego kao da sam neshto prochita da je to za SE telefone?

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

E tachno neznam da li ce da vam radi .... nek ti poshalje Sir_Oliver pa proverite ali trebalo bi da radi ... nzn nisam probao na drugim !

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

ja imam TIM varijantu, teget maska, u stvari, isti onaj kao sa TIMovog sajta (pre par meseci uopshte nije bila ta teget varijanta). Meni se lichno nevidjeno svidja teget boja, mada je bila i tamno siva, ali ova mi je bolja...:D

ZedPi

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

ZedPi, meni je ok teget maska...Eno imaš sliku u kafiću pa pogledaj...A kao što sam ti rekla, to je nova serija...videla sam još kod par ljudi da imaju :wink: :)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Uglavnom svi 6630 sa TIM-a su teget sad. :wink: Inace, i meni se mnooooogo svidja ta boja, da uzimam 6630 odma bi uzeo teget! :wink:

fenomenmk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2005. 00:23
Lokacija: Skopje, Makedonija

Post od fenomenmk »

Cyber, nisam ga ni probao, fleshovao sam telefon otstranio vodafonov softver, i ugradio v5.03.08, i sad je sve kako treba mogu da postavljam mp3 kao ring tone

volim sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2005. 00:01

Post od volim sony »

Jel` neko resio problem MP3 zvono na vodafon 6630?
ja imam isti problem :smutny:
stvarno sam laik pa neznam sta bi` trebao da radim...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ubaci DRM packager,pisano je vec o tome na forumu samo sto je bilo za Vodafonov K700 ako se dobro secam pa ako hoces da saznas vise potrazi tu temu ili proGoogle-aj pa nadji potreban fajl,ako ima za K700 sigurno ima i za Symbian!
Pozdrav 8)

fenomenmk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2005. 00:23
Lokacija: Skopje, Makedonija

Post od fenomenmk »

@volim sony, nema potrebe da se razumesh mnogo mnogo samo idi u dobar servis i feleshuj telefon s adrugim novijim softverom otstrani vodafonov i rehsit chesh se problema sa mp3, i ja sam imao isti problem sad ga vishe nemam :D

bonita
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 15. Nov 2005. 16:39

Post od bonita »

e,i ja imam problema sa ovim drm protection key-om :) i isla sam na neki sajt www.drmpackager.com ali...nije mi bas najjasnije oko ovih paketa..placanje i ostalo.....Ako bi neko bio ljubazan da pomogne...imam V800.....hvala... :roll:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

volim sony i bonita, ja vam savetujem da flešujete telefone, da sami ništa ne radite...Tako će te trajno rešiti problem :wink: :)

Shakal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 23:54
Kontakt:

Post od Shakal »

Jel postoji neko ko ima telefon a da nije skinut ni sa jedne mreze , prodao sam sad 6600 i razmisljam da kupim ovaj tel .

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Shakal, teško...Možda i ima...Ali ipak je telefon koji nije skidan sa neke mreže skoro duplo skuplji :wacko:

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Mislim da je i vishe nego OK kupiti 6630 TIM, samo ga treba (eventualno) flashovati i proveriti ga da li registruje 3G (ako je nekom to vazno - meni JESTE!)... Evo, posle vishe od mesec i po dana, ja ne mogu da verujem koliko "stenje & kamenje" su bili svi moji proshli mobovi koji nisu bili Symbian...


ZedPi

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

ZedPi, mislim da nema potrebe flešovati timovku...Mislim niko od nas nije...I sve radi ok... :wink: :)

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Uporedjivao sam Tim i orginal 6630,nove i nikakve razlike nisam nasao,sve je isto,brzina kretanja po meniju,otvaranje foldera...osim sto timova ima neke svoje reklame koji se lako iskljuce.Gprs,mms,e-mail,mp3 kao zvono.. funkcionisu besprekorno na obe

racke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 03. Nov 2005. 17:09

Post od racke »

ja imam vodafonov softver. puno ikonica, ne mogu da postavim mp3 kao zvono i baterija mi se ne puni do kraja! nesto je trulo u softveru vodafon... :D sacu da ga flesnem! :roll:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

racke, kao što si mogao da pročitaš na forumu...Vodafon ima zaštite na mp3, tačnije mora da se plate neka autorska prava...U svakom slučaju flešovanje rešava stvar :wink: :)

Odgovori