N80? gde kupiti? koliko para?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
amilo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 08. Apr 2006. 23:04
Lokacija: Svuda pomalo...
Kontakt:

N80? gde kupiti? koliko para?

Post od amilo »

Da li je kod nas moguce pronaci n80 i za koliko para? Da li ga neko ima u YU(srbiji i crnoj gori) da li je zadovoljan,kako se ponasa,ima li bagova,koci li,koliko kb pravi slike...i sve sto se moze reci za njega iz prve ruke,nebi bilo lose?!!

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

nazhalost Nokia N80 josh nije izashla u prodaju , tako da se nema nigdje kupiti , a samim time niko ti i nemozhe rechi kako se ponasha , kakva je....
a njeno pushtanje u prodaju planira se negdje oko maja - juna
na ovom linku mozhesh da prochitash vishe o N80
http://www.mobile-review.com/review/nokia-n80-en.shtml
8) :wink: :) :D :lol:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

amilo, kao što ti DEL BOY reče, N80 se još nije pojavio u zvaničnoj prodaji...Navodno za 2-3 nedelje, i cena će mu biti 627e :wink: :roll:

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

"Nokia N80 is expected in sale in February for about 500-550 Euro."

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

da to je isto pisalo i za n70 pa kad se pojavila kod nas kostala je 900e :blinky: , tako ce i biti sa n80 posle ce cena polako padati

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

postoje neke nokjje na ebayu, samo ne znam kakve... mora da je neka navlakusa ili su jos oni prototipi kojima nije usavrsen softver, kamera, i sama konstrukcija...

ad_insane
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 14:39

Post od ad_insane »

Ovu info objavio je Reuters 03. aprila:

The company's premium music phone, the N91, will start shipping this week, Nokia Multimedia division spokesman Kari Tuutti said, adding that the N71 and N80 phones would start deliveries in the next two weeks or so.

Nokia had originally planned to have the N91 in the shops in time for Christmas last year, but said in September it was delaying shipments until the first quarter of 2006 while it worked on some software problems.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Sta ste se raspisali ovde kad vec postoji tema o ovome fonu... :uhuh:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Dexter, gotovo sad, vidiš da su se ljudi raspisali :wink: :roll:
dziggy, rekoh navodvo, a ne provereno :wink: Daj Bože da bude 500e :)

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

toliko ce biti u evropi, sigurno znam posto sam proverio na vise sajtova... e sad nebi me cudilo da ovi nasi bilmezi "nafriziraju" cenu kod nas

ad_insane
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 14:39

Post od ad_insane »

Evo koliko ce da kosta u Finskoj sa dostavom; http://www.lohenette.fi/product_list.php?brand=19
A ocekuje se pocetkom maja...
A evo sta kazu iz Vodafona:

"Thank you for contacting Vodafone Customer Services regarding your enquiry about the Nokia N80.
Nokia N80 is scheduled to launch on 26/04/2006 by Vodafone.
Please visit any of our Vodafone retail Stores on or after 26/04/2006."

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Posto ce kod nas da bude preko 700e kad se pojavi, sta mislite koliko ce vremena biti potrebno da se spusti na 400e. Otprilike...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

otprilike dok se ne pojavi josh 10 novih modela N serije :D , tj. jedno godinu dana . :D , eh kada bi za nekoliko mjeseci se cijena mogla spustiti 300e tj. na 400e. 8) :wink: :) :D :lol:
a dziggy, gdje si prochitao da che se pustiti u prodaju u februaru , jer evo vec je april , a njega nema 8) :wink: :) :D :lol:
Poslednja izmena od Del Boy u Ned, 09. Apr 2006. 20:12, izmenjeno 1 put ukupno.

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

@DEL BOY ,bio je najavljen za prvi kvartal 2006, zasto ga nema neznam, i ja ga cekam :smutny:
pitanje je bilo u vezi cene telefona

La Dur
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 05. Dec 2004. 01:26

Post od La Dur »

Lobachewsky napisao:Posto ce kod nas da bude preko 700e kad se pojavi, sta mislite koliko ce vremena biti potrebno da se spusti na 400e. Otprilike...
- Kad se krajem 2003. godine pojavila Nokia 6600, cijena im je prosjeku bila oko 550 eur, da bi već u roku 3-4 nedelje sletila na oko 450 eur.
- Kad se pojavila Nokia 7610, one prve radnje koje su dobile taj telefon su tražile čak preko 700 eur. Već sledeće nedelje se bili oko 600 eur, da bi za manje od mjesec dana bile ispod 500 eur.
- Sličan slučaj je bio i sa 6630.

I ja nestrpljivo čekam N80, i prema ovim primjerima što sam ih naveo znam da i kad se pojavi N80 u prodaji, treba sačekati još nekih mjesec dana sa kupovinom jer će razlika možda biti i preko 150 eur.

ad_insane
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 14:39

Post od ad_insane »

Ako bude popularan kao 6630 naravno da se isplati sacekati, jer 6630 je stvarno povoljan s obzirom na ono sto nudi...
Jos jedna stvar zbog koje treba sacekati je da izade stabilna vrzija FW-a, jer vjerovatno ce i tu biti problema
I mozda najvaznija stvar; Treba sacekati da izadu aplikacije za trecu generaciju kojih sada nema, cini mi se samo jedna i to beta (za 3250)...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ja bih ga najverovatnije kupio pola godine po izlasku, dok se ispravi softwere, dok mu se stabilizuje cena, dok izadje solidan broj programa... polako :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

I ja cekam n80...ali prema svemu sto znam trenutno...mali broj podrzanih programa i aplikacija...visoka cena...ipak ne isproban u potpunosti i moguci bug-ovi koji ce se tek pokazati...Mislim da treba sacekati i ne zaletati se s kupovinom bar u prvih 6 meseci od kada se bude pojavio...Sama cinjenica da su vec odlagali datum izlaska na trziste, govori o problemima koji ga mogu pratiti...
Ipak N80 ima potencijala ..... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ceo forum čeka n80, hehehe :D
Verujem da će većina nas koji sada imamo 6630, preći na n80... :wink:
Čudi me ovoliko košnjenje, nadam se da će biti sa razlogom, a ne kao u narodnoj izreci:
"Tresla se gora, rodio se miš!"

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

dziggy napisao:uskoro mi je rodjendan, a ona nije izaslaaa, a tetka u nemackoj aaaaaaaaaaaaaaaa ubicu se!
Ako imaš još neku tetku recimo u Finskoj, može sada da ti poruči n80, hehe 8) :D

Odgovori