NOKIA 6600 MP3

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
LakiMKD
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 12. Sep 2004. 13:47

NOKIA 6600 MP3

Post od LakiMKD »

Dali neko moze da mi kaze kako mogu da prebacim mp3 na 6600 sa PC-ja,uvek kad pokusam PC prvo konvertuje u .wav pa onda prebaci na telefon.Hvala
tttttttoooooo

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Pa ako ces i tako da cujes celu pesmu to i nije tako lose. Ne zauzima ti puno memorije na kartici. Ja je pomocu nekih programa za konvertovanje prebacujem iz mp3 u waw pa onda u amr i zadovoljan sam. Cak mi i onda zvoni cela pesma kad me neko zove. A imas i mp3 plejer za tu nokiju pa mozes da ga koristis slicno winamp-u. Lako je. Samo ga nadji na netu i instaliraj u telefon. Lako ces ga naci.

oh_mio_bozzz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Sep 2004. 11:52
Lokacija: niksic

Post od oh_mio_bozzz »

ajde pomozi malo ja se evo ubih da nadjem key od nekog ultra mp3 .srdjo kad vec znas prosvijetli me malo da osjetim koju car ovog tel! imam ga 3 dana !
nadam se da ces mi izac u susret! :D

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

idi na yahoo groups i skini krekovani mp3ultra player i jednostavno posalji mp3 pesmu uz pomoc bluetoota na fon i on ce ti je sam otvoriti, procitaj malo teme po forumu (mrzi me sve da ti objasnjavam) :mrgreen: i naci ces mnogo toga zanimljivog pa ces moci i sam sve da uradis :wink:

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

oh_mio_bozzz napisao:ajde pomozi malo ja se evo ubih da nadjem key od nekog ultra mp3 .srdjo kad vec znas prosvijetli me malo da osjetim koju car ovog tel! imam ga 3 dana !
nadam se da ces mi izac u susret! :D
Mozes mi ostavit e-mail pa cu ti poslati i krekovani i nekrekovani mp3 plejer. Meni se vise svidja ne krekovani zbog toga sto sam skenira mem.telefona u potrazi za pesmama a ovom drugom moras dati lokaciju. Mada ja ne koristim ni jedan plejer. Ja pesme ubacujem u waw ili amr formatu.

Jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 23:54

Post od Jack »

@srdjoraj
posto vidim da imas program da prebacis wav,mpr u amr format pa ako nije problem da mi ga prosledis na m@il ili da mi kazes kako se zove program pa da ga trazim.
Po meni je amr prikladniji format jer mozes da stavis da ti tako zvoni,a mp3 mozes samo da slusas (mozda gresim :?: )
NOKIA 6600

oh_mio_bozzz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Sep 2004. 11:52
Lokacija: niksic

Post od oh_mio_bozzz »

posto mi na mmc ima 32 mb memorije!nemoguce je staviti preko 5-6 pjesama?
u koji format da stavim pjesmu da bi imala najmanje kb? :D :) 8)

______

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

MP3 je najoptimalniji vec kompresovani audio format, tako da se dodatnim kompresovanjem ne bi puno dobilo na kapacitetu, a kvalitet zvuka bi se znatno pogorshao... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Ako hocete da smanjite velicinu pesme, jednostavno je otvorite u Sound Forge 7, pa je ponovo kompresujte, kao mp3, ali koristite template Low quality vbr stereo audio, to vam je navodno najlosiji kvalitet zvuka, ali realno ako pustite pesmu na kompu, ali da ne odvrnete zvucnike do daske, necete primetiei nikakvu razliku,a na telu da ne pricam, a duplo cete smanjiti velicinu pesme, ja sam uspeo da na 10mb stavim 5 pesama.

Odgovori