n-gage je zakon

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
kobas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 12:53
Lokacija: budva
Kontakt:

n-gage je zakon

Post od kobas »

e ljudi ja sam totalno puko za ovim tel!imao sam i 3650,7650 sonyp800 ali ovo je najbolji symbian tel sto sam vidio.ajde ako ce neko da se mijenja za 7250i jos cu i da doplatim ako treba samo mi dajte ovaj telefon!!! :D
sex,droga,kokain....shmrrrrr

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

A možda ne bi bilo loše da odeš do neke prodavnice i pazariš. Jer, ovo nisu oglasi, a nikakvo pitanje ili povod za diskusiju nisi postavio.... :wink:
U susret novim izazovima...

Renato
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 04. Okt 2004. 19:17
Lokacija: Crna Gora / Kotor
Kontakt:

Post od Renato »

meni se svidja n-gage ali bi mi prijalo da ima jednu kameru.
onda bi bio super.
:wink: PS. mozda bi ga onda kupio

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Super je to telefon, samo shto je malo veci, pa bi za mene N-gage QD bilo idealno reshenje... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Da, QD ima bolji ekran (mislim da je TFT) samo sto nema mp3 i radio... Ali mogu da se nadju programi za to. Ja ga imam i super sam zadovoljan , koristim MMC od 256mb sve radi ok samo sto sam izgleda zaj**ao softver pa cu morati da ga flashujem... :( E i da napomenem zbog toga da pazite sto instlairate jer ima nekih programa koji nisu kompatibilni sa Symbianom 6 koji QD koristi... Poz

Zli
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 15:39

Post od Zli »

Verujte mi na rec telefon je super! Kada pogledas sta sve nudi od funkcija oprostices mu sto nema kameru :D

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

A shto je najbolje cena je smoro dzabe (u odnosu na shta pruza)...
Josh samo treba nabaviti igre...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja samo da kažem da su ekrani na QD i N-gage skoro isti, jedni je različito softversko podešavanje prikaza slike, QD bolje ditheruje bije, a i jarkije su. :D
U susret novim izazovima...

nenik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2004. 22:00

Post od nenik »

Igre nisu problem imam 1000 igara za Nokiu koje sam skinuo sa neta po veoma pristupacnoj ceni ( za dzaba :) ). Ali telefon je vise za mladje generacije, tipa osnovna skola i btw kakav je to telefon koji prvenstveno sluzi za igranje???

Ferrari F430
Banned
Postovi: 68
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 09:08

Post od Ferrari F430 »

Nije tačno da je samo za igranje,ima symbian,i spada u smartphone.Inače sam čuo da ima za 135€,đžabe...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Znam dosta starijih ljudi koji vole da se igraju (npr. na N-gageu svejedno), a gloopo je nositi Nintendo Game Boy Color sa sobom kad vec moze ovo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeste prvenstveno za igranje (shta je tu loshe?) ali moze i gomila drugih korisni stvari...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ludak napisao:Ja samo da kažem da su ekrani na QD i N-gage skoro isti, jedni je različito softversko podešavanje prikaza slike, QD bolje ditheruje bije, a i jarkije su. :D
Hm... Zar nema QD TFT displej, a N-gage obicni STN? Inace, QD je manji i ljepsi i ima hot-swap. (veoma dobra stvar, vjerujte mi, ubacas karticu kao flopi :wink: )

Odgovori