Nokia zvanično izbacila "Firmware Updater"

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Odgovori
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Stvarno nebih znao zasto te zeza,ali nije lose da ocistis malo bolje kompjuter pa instaliras ponovo PC Suite,koristi ovaj program http://nds1.nokia.com/files/support/glo ... er_3_5.exe
Pozdrav 8)

Ville Valo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 04. Dec 2006. 21:05

Post od Ville Valo »

Probacu.Skinuo sam i drajver za kabal ali nece i dalje!!! :x :x :x :cry: :cry: :shock: :shock: Videcu pa cu da vam javim.
Nokia N95-2 + Spiderman 3 + Jackass 2.5!!!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa get connected ti se nalazi u donjem desnom uglu glavnog prozora pc suita.A nije lose i da skines poslednju verziju :)

Ville Valo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 04. Dec 2006. 21:05

Post od Ville Valo »

Ma nema ga nigde!!!!NEVERMIND uspeo sam samo sam reinstalirao windows!!!!! :D :D :D :roll: :roll: :P :P Jeste da verovatno je imao drugaciji nacin ali mi je ovo bio najlaksi!!!!Tel je super ali mi je ubacio 6.03.08.Jel je to zadnja verzija?Covece ovo oko NSU je veoma zbunjujuce!!! :wacko: :wacko: :wacko: U svakom slucaju uspelo je.Da li ima mozda negde da se skine srpski T9 recnik ili nema?
Nokia N95-2 + Spiderman 3 + Jackass 2.5!!!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Izvinjavam se za neobaviještenost, da li postoji Nokia N70 ME, to jest, da li je izašla u prodaju i može li se preko Updatera prebaciti njen software na N70? I da li ima boljitaka u odnosu na software koji posjeduje N70?

Pozdrav! :wink:

Sorry, našao sam što me je zanimalo!

Pozdrav! ;)
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

rul3z
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 08. Dec 2006. 17:14
:: OneS
:: n82
Lokacija: Japan
Kontakt:

Post od rul3z »

Da nije neko sa ovih prostora fleshovao na N73 Internet Edition? Firmware 3.0638.0.0.43 .....
The Difference Between Genius And Stupidity Is That Genius Has Its Limits.

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Da, postoji Nokia N70 Music Edition, i moze se cak i kod nas uzeti, vidjao sam u oglasima, ali ne verujem da moze da se obicna N70 flashuje na N70 ME kao sto je bio slucaj sa K750i i W810i.....

Inace N70 ME je skuplja nekih 100-tinak evra od obicne N70!
Born to be wild!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Zmaj, može da se flashuje n70 obična na N70 ME ali ne dobijaš s tim ništa posebno osim playera koji nema neka posebna poboljšanja...osnovna razlika i prednost N70 ME jeste ona crna maskica sa kojom se N70 ME dobija... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Kazite mi da li bi bilo dobro da iskljucim antivirus dok radim update software? Treba ovih dana da uvedem ADSL pa bi probao....cisto da zadovoljim radoznalost posto nemam primedbe na rad mog n70 sa vec postojecim firmware. :roll:
5130+Koss the plug....

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

MORAS da iskljucis antivirus/firewall... ma sve. Sto je manje programa u memoriji kompa to bolje.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Zmaj, mislish sluchaj sa K750i i W800i..? :oops: :roll: :?
Inache, ja josh uvek imam 05.03.08. na 6630, pa jel mi moze neko na pp poslati gde da idem da mi flashuju phone, ali u neki siguran servis... Ako postoji takav... :roll:
Ako ne postoji, odnecu u servis u mom kraju...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

Ja sam pri updejtu iskljucio samo firewall a kaspersky sam ostavio i to ne da nije smetalo vec je vise puta odbio napad.Sto se tice problema sa pc suitom posle update mislim da updater trazi drivere pa ih nesto sj..e sa pc suita ako mu se ne ponude drugi...ili tako nesto,svejedno ja sam deinstalirao updater i ps suite pa ponovo instalirao suit(nove verzije-6.6- imaju u sebi driver) i onda je sve bilo ok.POzdrav. :D :D

Sale2322
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 13:56

Post od Sale2322 »

Ja sam juce uspesno uradio update softvera za N73. Imao sam neki glupi softver sa TIM mreze, a sada odlicni N73 Music Edition. Samo da kazem da je sve lako i samo sam pratio uputstvo sa 8. strane ove teme. Svi koji jos razmisljaju imam da porucim da je sve prosto i lako... bla blsa
Uskoro: P990i + 2 GB

gylypter
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 02:07

Post od gylypter »

Uzas, katastrofa! Update-ujem moju Nokiju N73 i pred kraj http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1 ... cf0070.jpg mi izadje neka greshka gde se izvinjavaju zbog neprijatnosti i gde mi pruzaju neke opcije tipa: Debug i to na ovoliko malo do zavrsetka posla i tu se zakucao vec pola sata! I na ekranu mi pise Nokia Test mode a na vrhu pise v 3.0649.0.0.1 .... Sta da radim? Stoji na ovoliko posto i ni makac dalje!?
http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1 ... 37aa4d.jpg
ovo mi je izaslo pre nego sto je obustavljen ceo proces i pre nego sto je stalo na onoliko malo do kraja do updateovanja!
Sve je ipak OK... Drznuo sam se da ga skinem sa USB kabla pre zavrsetka procesa i prilikom restarta telefona isti normalno ulazi u mrezu i funkcionise pod verzijom v3.0649.0.0.1! Ne znam u cemu je problem nastao ali, za sada, sve dobro ide... Ocekivao sam da necu moci ni da ga upalim...

Spojio:gameforce:koristi opciju IZMENI

samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Ja sam isto radio update pre dva dana i nije mi se ovo desilo.Lepo sam uradio backup na memorijsku karticu,posle toga je izvadio i poceo da updatujem verziju softvera.Imao sam onu sto pocinje sa "2" Telenorovu da kazem posto je tamo kupljen telefon.I moram priznati od kad sam uradio update mnogo bolje funkcionise telefon.nema zakucavanja kao onda,zvuk mnogo bojli,jedino sto me i dalje nervira je kod gornjeg zvucnika(imam NOKIA N73) je da se cuje samo desni,a levi kao da neradi.Negde sam procitao na forumu da oni rade jedino kod "ME" verzije.

gylypter
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sub, 28. Jan 2006. 02:07

Post od gylypter »

Imam i ja Telenor-ovu Nokiju i zadovoljan sam ovim update-om, moji prvi utisci. Nema vise zakucavanja i sporosti. A sto se tice toga da radi samo gornji desni zvucnik ja ne bih ni provalio da mi ti sad nisi rekao. Ne znam sta da ucinim da radi i levi, mada i ovako se vrh cuje.
  • ____________________________________________________________________________
    Izmenio Miškoni: Nema potrebe da citiraš post iznad, podrazumeva se da odgovaraš na njega!
Eskjuzmi!
Poslednja izmena od gylypter u Uto, 16. Jan 2007. 14:11, izmenjeno 1 put ukupno.

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

samo-partizan, ja sam updateovao n73 na ME software i isto ne radi levi deo zvuchnika! nikad ne bih provalio da nisam ovde prochitao to za zvuchnik!

samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Isto to sam i aj preko ovog foruma saznao da samo radi jedon do ta dva.Kolika mu je jacina zvuka nije ni cudo sto se nemoze tako lako primetiti jer jedino mozes skontati kada stavis prst prvo na jedan pa onda na drugi kako bi proverio koji radi,a koji ne.Jedino me to malo kopka kod ovog fona inace je odlican.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nije mi jasno da ovo niste provalili iliprocitali na testu, ali ocigledno je da ste lenstine. Naime, kad drzite fon uspravno, cujete samojedan zvucnik, kad ga stavite u horizontalni polozaj, cujete oba zvuka, odnosno imate neki kvazi stereo ugodjaj.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Sale2322
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 13:56

Post od Sale2322 »

Nikada mi necete biti jasni. Ja ili sam lud ili je meni telefon lud. Pa covece sa starim softverom koji je bio skidan sa mreze TIM, radile su mi i leva i desna strana gornjeg zvucnika, a sada sa ME softverom radi i leva i desna strana iste jacine, odnosno one jacine kojom je radio desni deo sa starim softverom. I naravno kao posledica toga globalno zvuk celog telefona je dosta jaci. Razumem ja da softver ne moze da ucini cuda, ali da nema nikakvu svrhu leva strana gornjeg zvucnika ne bi ni pravili rupice na tom mestu. Razmislite malo o tome...
Uskoro: P990i + 2 GB

Odgovori