Nece N70 da salje MIDI u MMS

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Orwikcons
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 26. Jun 2006. 00:00
Lokacija: Nis

Nece N70 da salje MIDI u MMS

Post od Orwikcons »

Kada probam da ubacim MIDI fajl u MMS poruku, prijavi mi da je to zasticen fajl, a kada idem iz Fajl Menadzera, pa "send via MMS" onda prijavi kako format fajla nije podrzan. Probao sam da rinejmujem *.MIDI u *.MID, ali rezultat je bio isti. Por que? Da li tu moze i sta da se ucini?

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

Verovatno zato sto je telefon skidan sa neke mreze.Znas kako na zapadu brinu o autorskim pravima.Probaj da flesujes telefon.
nokia n80

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Orwikcons, tako je i meni na 6630 i nema veze sa tim da li je skidan sa mreže .... probaj da odeš u messages -> options -> settings -> multimedia message -> MMS creation mode -> free ..... ako to ne uspe onda instaliraj npr. MMS It! - jednostavan program koji ti dozvoljava da pošalješ skoro svaki fajl...

pozdrav...

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Ja mislim da postoji jos uvek ogranicenje u velicini fajla za slanje MMSa idi na mail! :roll:.............
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Orwikcons, ne može MIDI da se šalje zbog zaštite autorskih prava. Poslušaj b_udder-ov savet, jedino rešenje je koristiti alternativne programe...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

kroko035, trebalo bi da je sada kod oba operatora max 200kB za MMS... mada mi nekada ne stižu ni slike od 5kB...

pozdrav...

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Naravno otome i pricam, mislim da je za telenor nekih 100 kb, ali eto vidis i sam , zato ja ne saljem uopste MMS
Pozdrav b_udder !! 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Odgovori