N95 gadget

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Zaključana tema
Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

Vertu ,u kojoj boji mozes da ga nabavis?Kolko znam pojavljuje se u srebrnoj i zlatnoj boji?Uzeo bih ga,al se jos razmisljam dok ne vidim kako "cuchi" u ruci.Jel si ga drzao?Kakav mu je ekran u odnosu na n80,sobzirom da mu je rezolucija slabija?

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Vampir,ne nabavljam ga ja,znam jednog lika koji nabavlja,nisam imao priliku da ga drzim jer mu tura stize tek krajem aprila i ima 15-ak njih koji su mu narucili,i ono kad recimo narucis das pola para pa kad stigne telefon i ostatak,sad sam ga pitao za boju,tako da nisam imao priliku da ih uporedjujem,ako te nesto vise zanima mozes na pp...pozzzzzzz 8)
<<<Black N96>>>

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja se bas i ne bih slozio sa Jager-om da su slova i znaci toliko sitni na E60. Pa ni te famozne internet stranice nisu uopste sitne, barem ne meni koji ne nosim naocare. Istina jeste da je sve sitnije nego npr. na 6630 ali nije bas tolika razlika a i brzo se oko navikne na istu pa je se ne primecuje, i sad mi prosto smeta kad pogledam na 6630 ili neki drugi telefon gde su slova krupnija pa mi sve nekako cudno i ne proporcijalno

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Ljudi zna li se napokon tacno kada izlazi ovaj telefon i ima li iko "pouzdanu informaciju" koliko ce kod nas kostati?
8)

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Cegevara, e danas sam bas pitao u jednom servisu i kazu da bi trebalo da ga dobiju krajem aprila,a sad koliko je to tacno ne znam....pozzzzz 8)
<<<Black N96>>>

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

ljudi kakav je fon ??? jel dobar ???

:lol:

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Bukovsky, telefon je azdaja pogledaj specifikacije i sve ce ti biti jasno,jos samo da se nacekamo da stigne i super ce biti,samo me cena malo nervirucka al dobro...evo linka


http://mobilnisvet.com/mobilni/1224/Nokia/N95


pozzzzzzz 8)
<<<Black N96>>>

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

kostace oko 1500 evra kod onih koji ga prvi budu objavili na nasem trzistu... makar se ta cena zadrzala i par sati;)

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

misha, pa ne bi dao za telefon 1500 evra pa da je od zlata napravljen,a i sada mogu da ga uzmem za 700 al sam vec toliko dao (+50) za sadasnji tel,pa mi nesto ne ide....pozzzzzz 8)
<<<Black N96>>>

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Eh, pa i N80 je kostao 1500e, a gledaj ga sada.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

U evropi je oko 700 eu sa uracunatom zaradom,a kod ovih nasih lopova ce verovatno biti 1500,jer im je sve malo,nisam video vece lopuze od nasih prodavaca.

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Ljudi,N95 je izasao u Podgorici i trenutna cijena je 720eura,dakle provjerio sam i planula je cijela serija koju je covjek nabavio,kao da je za dz! :blinky:

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Cuo sam juce od drugara da moze da se nabavi i za 600 eu,sa full opremom i naravno legalno sve bez muljanja.....pozzzzzzzzz 8)
<<<Black N96>>>

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

ma ako ga ima za 600, pa to je onda najniza cena u svetu! ma secam se, i n80, a i n91 su kostali po 1500 evra kad su se pojavili, bas kao sto Lobachewsky kaze;)

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

@Vertu

Daj reci gdje,kako i kod koga moze da se nabavi za 600eura da ne bude ono -rekla-kazala...pozz 8)

vertu jesi dobio pm,ako jesi javi se da se cujemo, nesto mi nije ok sa ovim sanducetom pa neznam dal salje..."

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

rekoh ja oko 1500 evra... onaj royalton ga prodaje, evo, za 1400 evra... strasno... steta sto je ovde jos uvek prejak monopol ovlascenih uvoznika...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

misha, da rece ti a mi te poklopili svi da preterujes,ih ko zna kada ce u ostalim radnjama da se pojavi...pozzzz 8) 8)
<<<Black N96>>>

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

ova cena ce se brzo istopiti, ali i kada se bude stabilizovala, bice preeeeeeevisoka za bilo koga normalnog... pozdrav!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pošto se telefon pojavio u prodaji, dosta je bilo priče u ovoj temi. Nastavak u drugoj...

viewtopic.php?t=10199&start=0

Zaključana tema