eti camcorder 2

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

Dobio sam crack uz njega i instalirao FExplorer ali neznam kako da prekopiram app fajl preko postojeceg, ako neko zna gde se na telefonu nalazi app postojeci bas bi bio zahvalan na pomoci!!!

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Ako si instalirao program u memoriji telefona, onda idi u

c/system/apps/ETICamcorder

a ako je instalacija na mem. kartici, onda

e/system/apps/ETICamcorder

Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

Hvala Sasa, bilo mi je ispred nosa sve vreme, ali kad nevidis nevidis!!!!Nesnima lose samo ponekad deo ekrana zacrvrni ili bude neke druge boje ali izgleda da je to normalno!!!! :lol:

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

a zasto je meni ubrzana slika :dry: :) :?

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Imaš verovatno neku bagovitu verziju, ili se program sukobljava sa nečim ranije instaliranim u telefonu, ili je možda u pitanju nesretna kombinacija firmware & verzija programa... Može biti svašta...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Sasa_NS, ti si se izgleda bas ispraksao sa eti-em mogao bi knjigu da napises :lol: :D :lol:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Ma, uopšte ga više i ne koristim...
Pazario sam odavno miniDV kameru, pa više ne gubim vreme sa videom na telefonu...
Pošto ipak imam neko iskustvo sa tim, red je da se s vremena na vreme nekom pomogne - kome to još treba...

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

da li neko moze da mi posalje full registovanu verziju eti camcoder-a II jer sam nasao jedinu normalnu, ali sam provalio da snima u rezoluciji od 160x120 pa nemam vise zivaca za daljom potragom
e-mail: p_jevtic@yahoo.com

hvala :wink:

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Javio mi se sledeci problem. Imam instaliran Eti Camcoder 2 koji normalno snima i zvuk i sliku. Ali kada neki snimljeni fajl zelim da pustim otvara mi se Smart Movie Player koji ne moze da pokrene pomenuti fajl i telefon pocinje da baguje. To mi se pre nije desavalo. Kao da se ova dva programa kolju. Ako neko zna resenje neka ga napise.
Hvala!

Odgovori