MMS problem sa N3650

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
boki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2004. 19:20

MMS problem sa N3650

Post od boki »

Ne znam šta se desilo, ali sada kada hoću da pošeljem neku sliku MMS-om, telefon mi izbaci poruku Unable to insert. Object corrupted or format not supported
Melodije video klipove i ostalo šalje normalno ali sliku neće da zakači :?
Ako neko ima neku ideju u čemu je stvar...
Do skora je sve radilo ok.

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Možda je stvar u toj slici, da li si pokušao sa nekom drugom? da li si instalirao neke programe koji utiču ili rade sa MMSom? Ako nije ništa od ova dva, onda flešovanje... :(
U susret novim izazovima...

6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

Post od 6Pack »

boki,reci mi da li si sam podesio parametre za mms,posto meni nisu cak ni poslali onu poruku tipa,dobro dosli u mms svet,gprs mi radi ok ,ali mms nece,a podesio sam parametre bar dva puta,imam takodje n3650,mozes mi javiti na pp
pozdrav-6pack

boki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2004. 19:20

Post od boki »

Hm, problem je bio u jednom programčiću ne baš legalnog porekla :oops: , koji je zeznuo stvar. Tako je to sa krekovanim softverom :?
Sada je sve ok.

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

6pack, ako si na 063 mrezi: posalji prvo SMS porukicu sa "MMS" na 9863 i dobices od njih porukicu sa parametrima koju usnimis u fon. Potom nazoves 9863, odslusas malo automat dok ne shvatis da treba da pritisnes nulu da te poveze sa operaterom. Kazes da ti ukljuce MMS... a zatim ce ti reci da posle razgovoraiskljucis telefon i sacekas par minuta, pa ga ponovo ukljucis... Posle svega ovoga, MMS bi trebao da proradi...

Odgovori