6600 melodije bluetooth

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

6600 melodije bluetooth

Post od miljex »

Ako neko moze da mi kaze zašto ne mogu poslati melodije preko bluetootha, probao sam i preko FExplorera ali džaba, :?: opcija postoji ali ne reaguje :?:

inace sve ostalo radi preko bluetootha :!:
hvala na pomoći :)
nokia 6600

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Hm, cudno, probaj format ili update firmvera. A da nema ko meni da posalje FExplorer za N-gage QD? :lol:

6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

Post od 6Pack »

probaj da prebacujes preko card reedera,tako je brze i sigurnije od bluetootha,mozda ti je box sa porukama prepun a sve preko ic,i btootha ide u vidu sms-a,ja licno kad prebacujem mp3,divx...uvek idem na card reeder-pozdrav nokija3650

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Ako prebacujes melodije iz kompa u telefon to ce da ti radi u svakom slucaju. Ali ako prebacujes melodije iz telefona u komp ili neki drugi telefon e to ces da zaboravis. Jednostavno nokia to ne podrzava.
E jedino mozes melodiju da posaljes preko mms-a ako imas programcic koji se zove mms it.
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Riješio sam problem, na melodijama se izbriše extenzija npr. mid :idea: , pošalju se na drugi telefon, a ovaj im doda mid, i problem rješen, slao sam ih i na panasonic i na druge nokie i na SE, potreban je FExplorer.

Razlog zašto nemogu da se šalju je nešto kao "zaštita autorskih prava" :roll: :wink:

Na 6600 je samo odbijalo da prebaci, a na 7610 je zaista pisalo to u vezi autorskih prava, sad koristim SE s700 i to brisanje mi i nije potrebno, ali hvala svima u svakom slučaju :D

Odgovori