novi firmware za nok6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
lazic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Okt 2004. 12:34

novi firmware za nok6600

Post od lazic »

ljudi,imam 3.41 verziju softvera na mojoj 6600,preko neta sam skinuo verziju 5.27,kako da je ubaci u fon,a bez da mi neko naplati 20 evra za to,please!!!

Miroslav
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2004. 02:09
Lokacija: Valjevo,Beograd
Kontakt:

Post od Miroslav »

Nikako,moras da platis bar 10 evra.to ti je tzv flash softvera.Ne postoji druga mogucnost sem ukoliko ne poznajes licno nekog softverasa da ti to sredi za dz.

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

Za to je potrban Nokia flasher box ato imajiu uglavnom neki ozbiljniji serviseri.Nema sanse drugacije da napravis to...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nema sanse, jedino ako znas nekog servisera ili nekog ko je to nekako nabavio... Jer za to je potreban servisni kabl koji ide skroz preko baterije i to imaju samo servisi. Mozda mozes da nadjes i za 10e, ali ja bih ipak dao mob gdje je nesto skuplje jer ovi sto je jeftinije kod njih to rade vjerovatno i losije, mozda imaju neki los kabl ili tako nesto, pa mogu nesto da ti zeznu. Ako ces da radis to, raspitaj se koji je dobar servis u tvom gradu.

boka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2004. 09:23
Kontakt:

Post od boka »

Odakle si skinuo taj najnoviji firmware za NOK6600,posalji mi na private adresu gdje da skinem,jer ovdje brisu.
3220

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ajde kad smo vec kod toga da neko kaze koji je dobar servis za flashovanje. treba i meni
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

e a moze li meni neko da objasni ako mu nije tesko, sta je firmware?!? hvala unapred! p.s.mozda je nekome i glupo sto ovo pitam ali ja tek sada polako ulazim u svet mobilnih telefona!
Ex Sir_Oliver

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

Evo po srpski onako samo da vi kazem firmware je nesto kao windows za komp.Znaci operatovni sistem koji pokrece da nas mob radi to sto radi!Nadasm se da je bilo dovoljno jasno.. :wink: :P 8O :D :o :lol: 8) :evil:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

adidas108 pa i nisi bas jasan posto nisi upravu :x , firmware je verzija softvera koja se koristi u okviru operativnog sistema, u ovom slucaju kod nokie je symbian operativni sisyem i u njemu verzija softvera,na kompu je windows operativni sistem a okviru njega imas razna softverska resenja, :wink:

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

Mislim da smo se razumeli :wink: Pricali smo o symbian telefonu zar ne :?: J a reko ljudi bar toliko kontaju

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

Nego jeli neko cuo nesto konkretno za ovaj najnoviji 5.8o firmware???Ako jeste neka podeli sa ostatkom raje odje 8O

sinisterShow
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 15. Sep 2004. 17:38
Lokacija: NSad NNaselje
Kontakt:

Re: novi firmware za nok6600

Post od sinisterShow »

lazic napisao:ljudi,imam 3.41 verziju softvera na mojoj 6600,preko neta sam skinuo verziju 5.27,kako da je ubaci u fon,a bez da mi neko naplati 20 evra za to,please!!!
moze mala pomoc .... kako i gde si skinuo tu verziju... ??? hitno potreban odgovor

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

imas ga na yahoo grupama mislim da se grupa zove fw5.27 pa tamo skini ali to ti nece puno pomoci posto nemozes sam da promenis fw, moras da nosis u servis

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

a i sta ce ti sad taj 5.27 firmware kada je izasao 5.80? ima ga vec u skoro svim servisima. nemoj da das preko 15 eura. i to je mnogo
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

I ima li ko taj 5.80?kakav je?koliko je bolji od 5.27!Ima li razlike uopste ili cisto da nam uzmu lovu?Ralika izmedju 4.09 i 5.27 je ogromna pa me interesuje kakav je ovaj novi...

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ja verujem da postoji znacajna razlika kao i kod svih prethodnih verzija. doduse, uvek je moguce da se razlike ticu necega sto ne koristis ili manje koristis na telefonu pa i ne primetis. u svakom slucaju mislim da je treba imati (mislim verziju). mada ako imas 5.27 mozda jos nije pravo vreme za flashovanje.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

e a kako ja da proverim koju verziju softvera imam na telefonu?!?!
Ex Sir_Oliver

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

ukucas zvezdica,taraba,cetiri nule,taraba i pokazace ti firmware ( :lol: :lol: :lol: )

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

meni je verzija softvera V 4.09.1... imam n6600. da li da ugradim bolji softver ili da ostavim ovaj?
Ex Sir_Oliver

Zorzzz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 29. Sep 2004. 08:05

Post od Zorzzz »

S obzirom da imas v4xxx, a trenutno aktuelna je skoro 6, obavezno odradi update. pre update, obavezno odradi backup na MMS karticu , iz telefona, jer ce ti sve biti obrisano posle flessovanja. ako ti treba ime ok servisa , pisi na mail, da ne bude da nekog reklamiram :). meni su odradili update ok par puta (za razlicite nokije :))inace , nemoj dzabe da skidate nove verzije softvera za nokije ,jer pored kabla treba i flash-box, pa vam ne vredi nista :(
Pozdrav od Djordja

Odgovori