oxygen phone manager

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

oxygen phone manager

Post od lizard »

Instalirao sam na kompjuter oxygen phone manager i nikako ne mogu da napravim konekciju izmedju kompa i telefona. Registrovao sam program i instalirao OPMAgent.sis fajl u telefon. Konekciju pokusavam da napravim preko bluetooth-a. Prvo stavim COM1 pa COM2 i nece. Nesto mi je sumnjivo da ti COMovi uopste imaju neke veze sa bluetooth-om ali mozda gresim. Molim za pomoc.

Edit:
Sada sam skontao da gresim u vezi sa COMovima. Ima veze jedno sa drugim ali meni u opcijama za podesavanje nudi, kao sto sam vec napisao, COM1 i COM2 a verovatno je bluetooth na nekom drugom COM-u koji se ne nudi u opcijama. Kako to da namestim?

Rubiroza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 09:59
:: HTC HD2
:: Samsung B7610
Lokacija: Beograd

Post od Rubiroza »

Koju verziju OPM-a koristis? Za Nokia phones ili za Symbian phones?
Ja koristim OPM za Nokia phones 2.6 i u direktorijumu gde je instaliran program postoji Oxygen Connection Wizard koji uspesno uspostavlja konekciju izmedju telefona i kompjutera.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

moras da startujes creck.exe fajl ako ga imas a ko nemas poslacemo :mrgreen: , bez njega nemoze da radi Oxygen.Phone.Manager.II.for.Nokia.Phones.v2. ako imas tu verziju. :wink:

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Imam verziju OPM 2 za symbian telefone. Zasto bi me trebao neki crack kada sam ga uredno registrovao?

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ako si ga registrovao odes na tools/opcije markiras bt na comportu stisnes ok i to je to posle toga bi trebalo da ti radi ako nemas com klikni na add pa uradi ono isto malopre opisano :wink:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Igzektli, samo podesis bt u opcijama i startash na telefonu da se uspostavi bt konekcija iz opmagenta

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Uspeo sam jos juce da resim problem. Reinstalirao sam softver za BT i namestio opcije kako treba i sada sve radi. U svakom slucaju hvala.

aleksandar_12345
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 22:26

Post od aleksandar_12345 »

Srbin,
Skinuo sam OP za symbian 2.2 i ne mogu da konektujem sa 6630(preko bluetootha, nemam IR).
Da li je neko probao?
Mozda treba novija verzija???

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Moguce da za 6630 mora novija verzija, ako budem mogao nabavicu, na 6600 radi savrseno. Ako neko ima da proba nek proba, ja nemam :(

Odgovori