kamera za NGage?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
ficofico
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2005. 11:40

kamera za NGage?

Post od ficofico »

Dali neko ima kameru na n-gage ili zna nesto o tome :arrow:
Da li je neko uspeo da nakaci kameru na ovaj telefon i da to radi?

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Ja sam jednom nabasao na netu na nekom sajtu na kameru za N-Gage koja radi preko BT, ali znam da je cena bila negde oko 100eur, tako da ti se vise isplati da uzmes neki drugi fon, ali ako si bas N-Gage fan onda...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ne rachunaj na to.
Mislim da se vishe usplati uzeti drugi fon sa kamerom ili chak neki jeftiniji foto-aparat, nego da se cimash s ovim... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ne bih se ja nadao u tom smeru nikako... u teoriji moguce je srediti nesto na tu temu, naci digitalac koji ima bluetooth ili kamericu i povezati ih.. al nije to to.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne isplati se a obichno te kamere koje uzimash zasebno su zivo s*anje....tako da mislim da je bolje uzeti neki digitalac i gotovo....
Nevredi se cimati toliko zbog ovoga.....

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Takve externe kamerej je dosta teshko naci kod nas, a i obichno se ne isplati tj. prodavci traze nerealnu cenu upravo zbog toga shto tu spravicu skoro niko drugi nema...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ajde i da postoji neces je ni naci kod nas, a i shta tje ti to? Imas za 70e onaj mini digitalac s LCD-om, koji sigurno ima bolji kvalitet slike od te kamere... :)

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Imate u MobiWood za 40e mani su je nudili kad sam uzimao N-gage .... ima blic i rezolicija 640x480 ..... oblika je kruske i gumirana ..... ima svoja nemajanje (AA)moze da radi bez moba !!!! Dizajn je super dobijes privazak da je nosos oko vrata .. ali opet mani se licno na daje 40e za tako nasto .... da je 20e "mozda" di tek tad razmislio .. slazem se sa stefanekom da dodas jos 30 e i imas mnogo bolju stvar !!!!

ficofico
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2005. 11:40

odgovor

Post od ficofico »

imam n-gage i kameru.slike su ok bolje nego na t610 i t630,kameru sam dobio za 39 eura :lol: ,vise se isplati kupiti novi mobitel nego kupiti kameru,ali ako ti se n-gage bas svidio onda nema problema 8) 8)

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Ficifico gde si nasao kameru? Kako se povezuje sa mobom(posto N-gage nema Pop-Port)? Kolika je memorija same kamere?
Black Sabbath!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Blah pricas kao da T630 pravi neke extra slike. :mrgreen:
Pa valjda Bluetoothom, kako bi drugo? 8)
Pa ne znam zasto bih bacao 39e... :mrgreen: Jednom sam bacio 20e na blic za SE T610 i vise necu da uzimam nikakve gluposti za fon... 8)

Odgovori