Igre na 6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Igre na 6600

Post od Freyr »

Kako da instaliram igre koje nisu .sis format, nego nego su zipovane i sadrze podosta fajlova cudnih formata, ili jar. npr fifa 2005, worms itd. takodje me zanima kako da instaliram igr sa n-gage'a na 6600.Ako neko zna neka pomogne.

Radoslav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Uto, 19. Okt 2004. 20:06

ngage

Post od Radoslav »

Da bi igrao igre sa N-Gage na 6600 moras imati instalitan blzinstapp programcic,veoma mali,posto instaliras otvoris i on otvara ngage igre.
Neotvara sve igre i nemora da radi na svakoj 6600.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

jadnostavno posalji *jar fajl kao sto saljes *sis fajl i telefon ce ga prepoznati kao instalacioni i dalje sve ide standardno :wink: :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ponekad cesh mozda naci na netu igre koje su u .zip formatu; preimenuj ih u .jad ili .jar, poshalji ih na fon i to je to... :arrow: :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Da ako otvoris neki zipovan fajl a u njemu sila nekih *.class i meta-inf fajlica to je u stvari java. Sao promenis ekstenzju fajla iz zip u jar i vozi. :?

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Sovo, Dr. Nick Reviera prosvetlili ste me u vezi toga. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Black Sabbath!!!

SlipKnot
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 00:13

Post od SlipKnot »

to ti je naverovatnije vec intalirana igra za ngage,barem sam ja nailazio na takve stvari.Ako zauzima nekoliko mb onda je definitivno to u pitanju!Nju samo prebacis u syste/aps .A ako nije onda postoju neki fajl sa extenzijom .sis ili jar ili nesto slicno a ovo ostalo su samo neke gluposti(krekovi,reklame...)!_

Odgovori