Problem sa 6630 sa druge mreze, ili ne?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

posto vec dugo niko nije odgovorio nista po pitanju dekodiranja 6630 dekodiranje se radi ali je preskupo. Dali neko ima resenje u vezi toga ali da nije toliko bolno. pozdrav svima [/img]

kicca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 24. Feb 2005. 00:31

Post od kicca »

danas sam dekodirao svoju 6630(ortak iz BGD-a mi je to odradio posto sam iz SD-a) 40e sam platio tu je i neka njegova ugradnja za cimanje telefon radi odlicno :D :D :D

milosfbi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 09. Nov 2004. 22:47
Lokacija: Pozarevac
Kontakt:

Post od milosfbi »

kicca,
Reci mi molim te kako da dodjem do te firme koja radi dekodiranje Nokie 6630. Reci mi adresu ili telefon jer mi telefon stoji vec mesec dana. hvala unapred. milosfbo@yaho.com. :D :D

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

pa kicca ostavi nam broj ili adresu gde da dekodiramo ,dali ti je sve ok sa telefonom i sa koje ti je mreze bio. pozdrav :)

kicca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 24. Feb 2005. 00:31

Post od kicca »

ej narode savrseno znam kako vam je meni je stajao 2meseca puta sto sam ga nosio nekoliko puta za BGD danas cu kontaktirati ortaka jer se to kao nesto radi samo za prijatelje pretpostavljam da ce to biti O.K.(jer ce se ugraditi neki evric) moj fon je bio na A1 mrezi za ova dva dana sam ga isprobao i cini mi se da radi bez greske danas oko 17h cu okaciti odgovor :wink: :wink: :wink:

Odgovori