Zaključana microSD kartica password-om

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
PeeT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2007. 19:23
:: HTC Sensation
Lokacija: Leskovac

Zaključana microSD kartica password-om

Post od PeeT »

Imam sledeći problem, neznam kako ali odjednom je ispalo da mi je microSD kartica u telefonu nokia 6120 (symbian 9.2) zakljucana password-om iako ja to nisam uradio, nemože se koristiti u drugom telefono, a najgore je što se nemože koristiti ni na bilo kom card reader-u, usb kabli sam izgubio , tako da mi jedino ostaje bluetooth za transfer podataka na PC koji je prespor, šta da uradim da bi je otkljucao? formatiranje ne pomaže

oscar1980
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 09:47

Post od oscar1980 »

Ubaci druze karticu u Nokiu N82,full format i to bi ti bilo to... Jeste da gubis sve podatke,ali...bice ti otkljucana :) :)

PeeT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2007. 19:23
:: HTC Sensation
Lokacija: Leskovac

Post od PeeT »

Što se tiče podataka već sam sačuvao ono što mi je najbitnije, jedino da nadjem N82, a može li neki drugi Symbian 9.3 telefon, ili baš mora N82

Izmenio: IDzO
*ne citiraj ceo post na koji odgovaraš već izdvoji samo deo na koji se odnosi tvoj komentar, a u slučaju da odgovaraš na poslednji post u temi citat je nepotreban, jer se podrazumeva da se na njega nadovezuješ*

Procitaj -> Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

PeeT, mozes i sa bilo kojim s60v5 telefonom da formatiras karticu ako je zakljucana .
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

individual
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 06:58
Lokacija: MOSCOW

Post od individual »

Na NOKIA N95 4GB imam isti problem sa zakljucavanjem Verbatim MicroSD memorijske kartice?
Kako da je otkljucam postoji li neki software za takav vrstu problema???
DA NE BI IZGUBIO SVE PODATKE.

Odgovori