N-Gage "zaglavljena" aplikacija

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

N-Gage "zaglavljena" aplikacija

Post od -Hide- »

Moj problem je sledeci:

1. Instaliram app. (i naravno ima je u meniju i ono za insatalaciju u manageru) ali sad hocu da je izbrisem ali nece ni jedno ni drugo da se izbrise. Probao sam i preko kompa (glupo, znam...)
2. Prebacio sam preko kompa .JAD app i ona se ne pokazuje u applications. Sta da radim?

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Koja aplikacija je u pitanju? Da nije mozda bila ukljuchena dok si poqshavao da je uninstall-irash...?
Koje greshke ti javlja?
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Dope wars. Zapravo jeste ali je zabola pa sam se iznervirao i hteo da je izbrisem. Javlja "installer:system error"

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Mozda da probas da je reinstaliras preko stare pa da onda pokusas izbrisati?Meni je to pomagalo za neke sis aplikacije,za javu nisam siguran,nisam imao problema s tim.

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Veruj mi probao sam ali nece ni da se instalira...

A jedno drugo pitanje kad skinem igricu i otpakujem je (.rar) ima unutra jos jedan .rar file, i njega otpakujem i tu su neki .class .png (slike) fajlovi i obavezno folder META-INF. Sta tu da radim. jel to onaj crack :?: :?: :?:

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Mislim da treba da preimenujes taj .rar u .jar,to se negde tako koristi iz nekog razloga (da ne objasnjavam).Imas nesto opsirnije na www.terracro.com ,na prvoj strani o ovome,desno gledas-tutorials>renaming files :D
Poslednja izmena od bobpp u Uto, 15. Mar 2005. 20:36, izmenjeno 1 put ukupno.

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

e hvala care, MNOOOGO si mi pomogao... Imam na kompu bar 15 takvih igrica. Hvala jos jednom!!! :D :D :D

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Koji imas ti mob? Mene je Dopewars zezao mnogo, ali na N-gage QD-u, tj. ocu da kazem nije java nego .sis fajl... :roll: Probaj da izbrises uz pomoc nekog file managera (ukoliko imas Symbian fon) sve fajlove koje je instalirao taj Dopewars, a ako to ne pomogne, ili se pritom nesto zezne, format... :roll:

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Imam ngage ali obican! Evo upravo sam instalirao Fileman (jel dobar posto sam uzasno neiskusan po pitanju mobova?) i izbrisao sam dopewars

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma svaki file manager je ok, uglavnom. :wink:
I, ima li ti ga vise u instalaciji? Ja sam ga takodje rucno brisao ranije... Mada, ne preporucujem ti da instaliras aplikacije uopste za koje ti pise pri instalaciji da je moguce da nisu kompatibilne sa fonom, ja sam to radio ranije i zeznuo sam bio fon... :roll:

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Uglavnom nije problem rucno izbrisati java programe,oni ne ostavljaju neke posebne fajlove iza sebe.Problem je kod sis aplikacija koje se rasire po celom fonu pa nemas pojma sta da radis.Pogotovo ako vrse neke sistemske funkcije pa to zaostane-recimo Autolock koji i kada ga izbrises i dalje zakljucava telefon posle vremena koje si zadao ali ti vise nemas mogucnost to vreme da promenis-dok ga ponovo ne instaliras...Ako se ta igra koju si instalirao i dalje pojavljuje u manageru to je zato sto je ostao njen naziv u njegovom logu mada je vise fizicki nema.

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Izbrisao sam ga iz glavnog menija ali ne mogu iz managera. Ali kad prikacim usb-om vidi mi se u meniju (na kompu) pa sta mislis, da li je sigurno odatle da ga izbrisem???

Odgovori