Corel na Symbian-u 9.4, Series 60 5.0 (n97)

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Corel na Symbian-u 9.4, Series 60 5.0 (n97)

Post od paja_186 »

Jel moze da se instalira Corel na n97, da bi se pravile pripreme za stampu (plakati, flajeri) i da li je komlikovano raditi sa njim?
BlackBerry 8800

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

ja jedino sto sam cuo da postoji fotosop za android telefone (mada ga nisam probao i ne znam kako radi), doduse hvale ga dosta. Ne verujem da je to neka klasicna verzija u portabl pakovanju, vec mislim daje to samo skup filtera i posesavanja da mozes malo slike za "zasarenis", tako da i ako postoji corel za symbian, u sta cisto sumnjam, na neku kvalitetnu pripremu treba zaboraviti

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Taj photoshop je ništa drugo do najobičnije aplikacije za igranje sa slikama kakvih ima na svim platformama, čak je i jedna od lošijih.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Corel je programiran za Windows, Mac i eventualno neki drugi PC operativni sistem što znači da će se teško napraviti neka mobilna verzija jer za to treba uložiti dosta truda, platiti programere, etc. a najgore od svega je to što bi mali broj ljudi kupio takvu aplikaciju.
Nokia Lumia 630

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Hvala puno na odgovorima, nisam ni ocekivao da ima, ali bolje da pitam ljude koji su upuceni, nego da lutam kao muva bez glave
BlackBerry 8800

Zaključana tema