6680 konacno izasla

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ima led diode... ne postoji trenutno u Evropi telefon sa integrisanim pravim blicem... to je marketing... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa to i nije bas blic sa tom mopzes da slikas samo u udaljenosti od najvise 2 metra
iste flash lampe imaju i samsung d500 sharp gx30 itd.
pa sto znam da cekam ovu nokiu da joj padne cena cini mi se mnogo sigurno cu pre uzet samsung d5000 ili d600 kad bude izasao!pozzzzzzz
The Bloody Alboz

BurekUSvemiru
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 21:02
Lokacija: Sremska Kamenica
Kontakt:

Post od BurekUSvemiru »

mitar napisao:pa to i nije bas blic sa tom mopzes da slikas samo u udaljenosti od najvise 2 metra
iste flash lampe imaju i samsung d500 sharp gx30 itd.
pa sto znam da cekam ovu nokiu da joj padne cena cini mi se mnogo sigurno cu pre uzet samsung d5000 ili d600 kad bude izasao!pozzzzzzz
pa tako ti je to s blicevima na telefonima, ali ja bi uvek pre uzeo nokiu, nego neki drugi telefon, a pogotovo samsung, koji ima JAKO naduvanu cenu.... a sharp, ne znam, ipak je to ne-symbian, a ti ako uzimas telefon za slikanje, kupi neki digitalac za mnogo manje para a dobijas veci kvalitet....

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa pise i da d500 ima fles a on ustvari ima malo jace led osvetljenje svasta pise samo sto pola toga nebude tako :evil:

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa u pravu si ti to je samo marketingski potez ja uzimam fon cisto samo radi razgovora.kod je samo potreba dabor dizajn dobra kamera i mp3 i veoma dobar ekran,ostalo mi je manje vise bitno.
u pravu si ti BurekUSvemiru sto se tice cene samsunga d500.dok mu ne padne cena ispod 300 evranema ni svrhe razmisljatio njemu ipak on ne vedi vise
The Bloody Alboz

BMaster
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 22:15
Kontakt:

Post od BMaster »

Odkud znam milim lampica je cist shit. Ima je na primer na k700i. Sta im fali da stave i blic i lampicu. to bi bilo extra, ali nece slepci, hoce da ti uzmu pare za svaku najmanju razliku koju naprave izmedju 2 telefona! Odavno su oni mogli da naprave savrsen telefon :D 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

BMaster, tacno je da su mogli da naprave savrsen tel odavno, samo da su stavili bolju kameru, 3G i wi-fi u p910i... 8) ali blic nije lako integrisati i on trosi dosta bateriju...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

BMaster
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 22:15
Kontakt:

Post od BMaster »

Ma nije to toliko tesko kao sto mislis, tacno je da bi se to mnogo odrazilo na bateriju, ali pak i tu bateriju bi nokia mogla da napravi malo jacu. Dok svi ostali proizvodjaci prave bolje baterije ona gura neke krseve u telefone, narocito u symbian telefone bi mogla da stavi neku bolju! npr.u n gage ima mesta za jos 2 onakve :lol:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Da, za jos 2 i ispane ti telefon 300g tezine. :mrgreen: N-gage ima jaku bateriju (cini mi se 1050 mah?), samo sto previse trosi, a to zasto je, ne znam... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pazi, da nije tesko stavili bi vetj jer bi to bio boom... imaju neki samsunzi i baterija im traje jako kratko uz upotrebu blica... jos treba da napreduje tehnologija da bi se to ugradilo... a da ne pricam da bi cena skocila znatno... :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

blic je ko lampa na 6680, ugovor se sklapa preko mreze, sto znaci da dobijes njihovu karticu i telefon i duzan si da njihovu mrezu koristis 2 godine.

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Kao shto mozete videti, ova shto se kod nas pojavila je sa T-Mobile mreze shto znachi da to josh nije to... :roll:
http://www.mobilnisvet.com/novo/nokia-6680/174/13
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori