icq & mirc

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

icq & mirc

Post od lizard »

Instalirao sam ova 2 programa i ne znam koje parametre da unesem. Isti problem imam sa emailom. Na 064 mrezi sam.

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Sto se tice maila pogledaj thread
viewtopic.php?t=2186
Nadam se da ce ti pomoci

radivojevic_vb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 23:54

Post od radivojevic_vb »

Za icq unesi registarski broj ,koji ti pise na icq-u na kompu ,ako nemas na kompu icq onda moras da ga instaliras a u drugo prazno polje upisi sifru koju upisujes kad se registrujes na icq .Za mirc pojma nemam ,al on preterano kida kredit . A najbolje ti je da nabavis agile messenger ,on je kombinacija icq-a ,msn-a ,aol -a ,yahoo -a i jabbera-a .Ubica program
[toliko za ovaj put]
coa brat

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Instalirao sam agile messenger. Samo sto nikako ne zeli da se konektuje. ICQ imam vec godinama na kompu instaliran i naravno da sam uneo reg. br. i pass kada sam pokusao preko moba da se povezem. Ali opet nece da se konektuje. Zasto?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vrlo bitan momenat za Agile Messenger je

APN: gprsinternet

Dakle kreiraj još jedan AP, samo za APN kucaj gore navedeno umesto "gprswap", i njega izaberi za Agile.

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Miskoni svaka cast i puno hvala! Radi kao ZMAJ!!!! Hvala i radivojevic_vb!
:D :D :D :D :D :D :D

Moram jos jedno pitanjce dok je tema sveza. Kada pisem poruku (ICQ) ne vidim u drugom redu sta pisem. Prvi normalno dok u drugom samo vrhove slova. Kako to da namestim?

Odgovori