Operator logo

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Operator logo

Post od cale »

Kako da uklonim prokleti operator logo(slicicu) na n6670,i vratim YUG 03?Ubacio sam ga preko FEexplorera i sada nema teorije da ga uklonim(opciju za postavljanje ima a za uklanjanje nema,sheet)Cackao sam sve po telefonu i nista,opciju za to nisam nasao.Kako ukloniti? :smutny:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Pa i meni se to desilo ali posto mi je fon bio u haosu uradio sam format.....za drugi nacin ne znam...
Black Sabbath!!!

wule
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 13:18
Lokacija: Lazarevac
Kontakt:

Post od wule »

znas sta... probaj da ides na podesavanja za displej...tu vidi da li ima operator logo... idi na to kao ima i samo izaberi opciju OFF... trebalo bi da ti se ukloni...

btw zasto ne bi potpuno uklonio logo operatera... vise ti mesta ostaje za pozadinu...

BurekUSvemiru
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 21:02
Lokacija: Sremska Kamenica
Kontakt:

Post od BurekUSvemiru »

ovako ces ga ukloniti.... sa nekim fajl managerom, npr fexplorerom idi na C:\system\apps\phone\oplogo i obrisi sliku koja ti se tu nalazi i to je to.... isto tako mozes da dodas bilo koju sliku koju oces!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Imash i mna wapu....samo u googlu ukucaj blanc operator logo...i skinesh to i on ce ti ga ukloniti...radi na nokii... :wink:

Rale
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2004. 11:26
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od Rale »

Meni je tako nesto pomoglo, idi na nokia-in sait mislim da sam video takav nekakav program...
Mislim bolje nego da se bakces sa google-om...
Ajde, zdravoooo.
Powered by: Rale inc.

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Postoji program 'Logo Manager' koji manipulishe logoima, pa mogu da ti ga poshaljem na mail ako si zainteresovan...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori