bluetooth-problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

bluetooth-problem

Post od SnoopDoggyDogg »

nesto sam izgleda zeznuo,jer kad god probam da posaljem nesto preko bluetootha komp mi izbaci natpis,,The system cannot find the path specified,, da ne zna ko u cemu je problem?molim vas pomozite,ovo mi se prvi put desava,ja ono stavim drugi klick na sliku stavim send to,i kad klicnem na send to komp mi izbaci ,,The system cannot find the path specified,, kako to da resim?
ne moze da skodi!

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Moguce je da si izbrisao folder u kome on cuva fajlove prebacene sa fona na pc. Procackaj negde i proveri da li je to u redu... :unsure: Mozes i da probas da ih ponovo uparis (mislim fon i pc) ;)

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

da najvjerovatnije sam izbrisao taj folder,onaj gde mi pise koji su sce fonovi konektovani bili sa mojim kompom,tj my bluetooth place,ja mislim,ali nikako da mi se moj tel pojavi na my bluetooth place.kako to da uradim?

Edit:
e i samo jos da kazem da mogu da saljem stvari iz moba na komp,a ne mogu iz kompa u mob,zbog gore navedenog,,The system cannot find the path specified,,ali to mi se ne desava samo kad hocu da posaljem nesto preko bluetootha,nego kad god uradim na neku stvar desni kclik pa odem na send to on mi izbaci ,,The system cannot find the path specified,,da nije to nesto do kompa?
ne moze da skodi!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

reinstaliraj softver za bt i na kraju instalacije stikliraj sve ponudjene konekcije, to bi trebalo da ti pomogne 8) 8) 8)

Odgovori