iq test problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Johnny98
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 24. Avg 2013. 06:54
:: Nokia lumia 620
:: Samsung galaxy s

iq test problem

Post od Johnny98 »

Imam veeeliki problem. Igrao sam iq test na netu i sad mislim da mi se racun povecava. Kako da iskljucim to a problem je sto ne znam broj na koji sam poslao poruku. Pomozite molim vas.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iq test problem

Post od Azimuth »

Jeftinije ti je bilo da si otišao do Mense, platio 1000 dinara i odradio pravi test nego što si ovako naivan poslao sms na ko zna koji broj. Iz radoznalosti moram da te pitam, koji ti je rezultat?
Idi kod svog provajdera i reci sta si uradio, oni su ti jedina šansa da ne zaglibiš sa debelim računom.

Johnny98
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 24. Avg 2013. 06:54
:: Nokia lumia 620
:: Samsung galaxy s

Re: iq test problem

Post od Johnny98 »

inace IQ mi je 104 a kako oni mogu da mi naprave veliki racun ne kapiram?

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: iq test problem

Post od Ledjo »

Pa verovatno si se nekako pretplatio na njih ako ti se racun povecava a uradio si test. Moj drug je tako radio na netu, kao ukucas tvoj broj on ti skine kredit ili nabaci to na racun. Na kraju meseca racun mu je bio oko 6000

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: iq test problem

Post od Coni »

Strasne su te prevare. Zovi operatera i porazgovarajte o tome dok ne odnese djavo salu.

Johnny98
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 24. Avg 2013. 06:54
:: Nokia lumia 620
:: Samsung galaxy s

Re: iq test problem

Post od Johnny98 »

E slusajte, ja juce trazio po netu koji je iq test bio i pregledao sam oko 5 testova i nijedan mi nije licio na onaj i ja udjem na fb vec digo ruke razmisljam za koje drvo da se obesim i odjednom neki link na fejsu kao saznajte kolko ste glupi i ja udjem na to i ono isti test kao onaj i :dry: osaljem poruku za odjavu. Koliko sam bio sreecan posle :D

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: iq test problem

Post od Behemoth »

O boze zar nemas komp za tako nesto?
Svasta ce ljudi da urade.

Svi ti online testovi su sranje,kad god sam ih radio bio sam blago retardiran,a prosle godine kad sam odradio jedan ozbiljan na papiru rezultat je bio skroz drugaciji.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iq test problem

Post od Azimuth »

Gluposti i mašina za uzimanje para. Nema pravog testa do onog iz Mense. Proveri ti dobro da li si se zaista odjavio, prati stanje na računu i ako primetiš bilo šta čudno, pohitaj do prve poslovnice.

Odgovori