Memorija za n7650...

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
iggymydoom
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pon, 18. Jul 2005. 23:48
Lokacija: cuprija
Kontakt:

Memorija za n7650...

Post od iggymydoom »

Da li moze da se prosiri memorija za nokiju 7650 ,posto ona ima nekih 4 MB u vrh glave ,a ako moze kako ??? Hvala unapred !!!

Highman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Avg 2005. 01:51
Lokacija: yu
Kontakt:

Post od Highman »

Mislim da moze ! :) Nisam siguran ali meni je jedan covek rekao da mogu da se od dodatnih zica moge napraviti slot za bilo koju vrstu kartica :D :lol: :D :lol: Normalo , sigurno je mnogo skupo i verovatno bi moglo ali sigurno ti se vise isplati da kupis telefon sa podrskom MMC kartce ili SD......................... (moja preporuka ti 6630 ,ali ako nisi pri kinti ond bi mogao recimo SX1 ili nokiju 3650 ) :P

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Slažem se sa Highman-om, takav poduhvat ti se ne isplati sa 7650...bolje promeni fon, on ti je super predložio, ili 3650 ili 6630 ;)

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Uostalom gde bi uopste napravio mesto za memorijsku karticu. Jedino da izvuces zice i da od njega napravis fiksni tel :D

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Zaboravi na to... Cak i da moze (ne kazem ni da moze ni da nisam siguran jer nisam cuo za tako nesto, ali mislim da ne moze) zaboravili ste na softversku podrsku... :roll:

Odgovori