Iskustvo sa 1GB, 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Orwikcons
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 26. Jun 2006. 00:00
Lokacija: Nis

Iskustvo sa 1GB, 6630

Post od Orwikcons »

Interesuje me da li neko ima N6630 sa 1GB memorije. Da li telefon radi sporije nego sa, recimo 512 ili 256 MB>

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Zavisi koliko napunis karticu i da li nabacas sve na jedno mesto ili razvrstas po folderima, slike, muzika, video... Vidno je sporiji nego sa 64 ali nije neizdrzivo, ja imam 510 a drugarica 1 gb i za normalno koriscwenje telefona (pozivi, sms) se ne primecuje ali promena tema, pokretanje aplikacija i tome slicno se primeti razlik i to poprilicno. Ako planiras da kupis gledaj da to bude sa oznakom Mobile
HOX Titanium gray

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

nisam isprobao , ali radice sigurno.
samo nemoj karticu da punis do kraja , Tj. ostavi nekih 100 mb uvijek prazno i sve ce bit OK.
znas kako na compu , sto imas veci disk brze ce radit , ali ukoliko nije pun do zadnjeg mb 8) :wink: :D

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Orwikcons, Radice al sporo mozda ti se nekad desi da ako si instalirao neku aplikaciju na karticu da prilikom dizanja sistem da je ne mozes vidjeti kao da ne postoji al to se desava rijetko u svakom slucaju 1gb je 1gb a i ovo su sitnice koje ne bi trebale da uticu na tvoj izbor :wink:

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

jel shteti phonu mozda ta kartica od 1gb? :unsure:
razmishljam da uzmem od 1gb, ali ako shteti ili puno baguje, uzeo bih od 512mb...
hvala...


Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ma ne , naravno da ne steti , nego je i bolje imati vecu mem. karticu znas kako na compu , sto imas veci disk brze ce radit , ali ukoliko nije pun do zadnjeg mb
8) :wink: :D

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

znam za komp... to kapiram... ali phone je phone... svejedno, hvala na odgovoru! :wink:


Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ma isto je to , to ti je comp u malom 8) :wink: :D :lol:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ne, ja imam (6680 a to je isto to), mada nikad nisam punio bas do kraja, ali sad imam 100 mb prazno i potpuno se isto ponasa kao i sa 64 mb.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

ok, hvala na odgovorima i trudu!!! :D :lol: :D
videcu onda da uzmem tu od 1gb, kingston ili transcend pa javljam kakvi su utisci...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Odgovori