nokia3650-Opera br...

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

nokia3650-Opera br...

Post od 6Pack »

Ubacio sam program Opera browser,pa me zanima da li mora nesto posebno da se podesi za surf po netu ili samo ides na konekciju.Mislim da brze kaci vezu preko direktne konekcije gprs na fonu ,nego preko Opere.

poglavica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:58
Lokacija: *.pirot.yu
Kontakt:

Post od poglavica »

Samo izaberes GPRS profil, i udri ;)
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi???

boki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2004. 19:20

Post od boki »

Opera nije losa, moze lepo da se surfuje po webu, mada sam ja naj zadovoljniji Doris browserom.

poglavica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:58
Lokacija: *.pirot.yu
Kontakt:

Post od poglavica »

Da, jer malo memorije zauzme, e, sad sto dugmici po stranicama smesno izgledaju, to je drugo 8)
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi???

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Posle instalacije Opere nisam ništa dodatno podešavao (parametre konekcije imao sam već ranije podešene) a jedino sto mi je ta aplikacija tražila je da imam slobodno 2,6 mb interne memorije (iako je instalirana na kartici) - inace nije htela ni da se pokrene.
Odustao sam brzo od koriscenja tog programcica (i slicnih) jer se jako dugo ucitavaju stranice sajtova i kilobajti se "ljuste" kao poludeli... a kredit sve tanji...
Problem je verovatno u (po pravilu) neoptimizovanim i neprofesionalno kreiranim stranicama sajtova, koje se i na racunaru i web browseru, pored dobre telefonske (modemske) veze dosta sporo ucitavaju...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja sam super zadovoljan sa Operom, do duše ne koristm S60, nego UIQ platformu. Doris najmanje "ljušti" kilkobajte. :D
U susret novim izazovima...

Odgovori