e70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

e70

Post od Oljica »

Imam veliki problem da pronadjem aplikacije za ovaj telefon, na koji god sajt da odem, nadjem odeljak za ovaj model, i recimo trazim da downloadujem neku temu. Kada pokusam sa kompjutera da je prebacim na telefon i instaliram, dobijem podatak na ekranu da je to aplikacija za recimo n80 (iako sam ja na e70 odeljku) i tekst- certificate error. contact application supplier.
Moze li mi neko pomoci?
Inace, utisci o ovom telefonu su izuzetni.

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Oljica, uzela si e70??
Kakav je?


:)
...shit happens... keep d smile!

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ni jednu zamerku nemam, pocev od ekrana koji je savrsen, pa do ergonomije, jedini problemcic se izgleda javlja sa pronalaskom adekvatnog softvera, nadam se da je to samo stvar vremena...
Baterija traje 3 dana, kamera je na nivou, zvuk mp3-ja je odlican, adobe pdf funkcionise besprekorno i zaista je uzivanje citati nesto sa ovog aparata, za razliku od ostalih... Mehanizam na rasklapanje deluje poprilicno pouzdano, telefon je malo tezi, ali nista strasno...

dzuljo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 08. Sep 2005. 16:21
Lokacija: Makedonija
Kontakt:

Post od dzuljo »

slabo se nalaze app za Series 60 3rd Edition (OS 9.1),ali ima po neshto
reci shta ti treba
interesuje me jel si uspela da aktivirash voip?
ja sam se dosta muchio ali nije mi uspelo jel sam radio copy-paste (ne razumem se u tu tehnologiju)
ali mislim kada izadje novi FW bitche lakshe
ostalo drugo radi se ok samo shto se ponekad tel ukochi na WIFI ali to je to treba nova verzija softvera
pozdrav

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Oljice, pre svega, treba da iskljucis proveru sertifikata da bi mogla da instaliras 90% osftvera koji postoji za 3rd edition symbian. Idi u Tools --> App.Manager --> Options --> Settings i Software installation postavi na "All", a Online certif. check postavi na "off"
Ukoliko ti treba softvera, javi, poslacu ti linkove na PP....

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Prvo da se zahvalim momcima na pomoci, Jager, ako imas neke dobro linkove, opet bih ti bila zahvalna ako bi mi ih poslao, dzuljo, hvala ti na info, sto se tice voip-a, jos nisam probala, a nisam ni upucena da li mi imamo za to provajdera i sta se sve nudi i koja su ogranicenja...

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Oljice, gde ima da se skine Adobe Reader? Nisam nashao za novi Symbian... (u stvari, bacio sam pogled na Adobe-ov sajt i video da nema za novi Symbian)... Uzimam E61 za koji dan, pa bi trebalo da se "spremim"... :D

ZedPi

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Onda ces ga sigurno dobiti sa telefonom, isto je bilo u mom slucaju, uopste, s obzirom da je to business klasa, oni imaju razne programcice, fabricki, koje inace u ostale telefone moras da unosis...naknadno.
Tako da, budi bez brige, sigurno je u tom telefonu vec instaliran Adobe :)...

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

OK, thx! To jedna od stavki zbog kojih sam se odluchio na kupovinu aparata sa velikim ekranom i puno boja. PDF fajlove sa 6630 sam chitao, paaaa, malo 'ogranichenije', ako me kapirash... :D

ZedPi

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Razumem te jer i ja imam pored e70 i 6630, zaista se ne mogu porediti sto se tice 'citanja'....
U svakom slucaju, ocekuj da taj progaram vec bude u telefonu, kada ga kupis.... :)
Pozz

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

ZedPi, pazi oko izbora telefona ako ti je rezolucija ekrana No.1 kod izbora telefona .... E60 ima fizicki manji ekran, ali mnoooooooogo vecu rezoluciju od e61... i samim tim se mnogo veci deo dokumenta vidi na ekranu....
Drugar mi ima e61 i mogu ti reci da su PDF-ovi mnogo bolje prikazani kod mene na e60...
Ako imas prilike, uporedi oba telefona sa istim PDF dokumentom pre kupovine...

Odgovori